2733
2734
عنوان

بچه ها می خوام یه ...

174 بازدید | 12 پست

می خوام یه آون توستر برای مامانم بگیرم،نمیدونم خوبه یا نه؟یعنی کار ماکروفر رو انجام میده؟اگه تجربه ای از خریدش دارید بهم میگید؟بعد اینکه چه مارکی خوبه؟

کار ماکروفر رو انجام نمی‌ده، یعنی به اون اندازه سریع نیست چون اصلا ساختار این دوتا باهم فرق دارن. 

ولی درکل خوبه، برای پیتزا، کیک و شیرینی، مرغ و ...

ما مارک بوش داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کار ماکروفر رو انجام نمی‌ده، یعنی به اون اندازه سریع نیست چون اصلا ساختار این دوتا باهم فرق دارن.&nb ...

توش پیتزا و لازانیا خوب میشه ؟ منطورم اینکه روش برشته میشه ؟ 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
کار ماکروفر رو انجام نمی‌ده، یعنی به اون اندازه سریع نیست چون اصلا ساختار این دوتا باهم فرق دارن.&nb ...

مرسی عزیزم

البته منم می خوام یه چیز دم دستی باشه

چون زیاد هم اهل استفاده از فر یا ماکروفر  نیستن

شما از مارک بوش راضی هستین

مشکلی نداره؟

کی خریدین؟

مرسی عزیزم البته منم می خوام یه چیز دم دستی باشه چون زیاد هم اهل استفاده از فر یا ماکروفر  نی ...

درسته

من پدرم خریده بود برای جهیزیه‌ام. حدودا دو سال پیش

راضی بودم تا الآن بله. مشکل خاصی نداشته. منم دم دستی استفاده می‌کنم خیلی اهلش نیستم. بودنش خوبه توی خونه 

2740
بنظر من کار فر رو می‌کنه تا مایکروفر من داشتم جمع کردم،اگه برداره زیاده به دردش نمیخوره

مامانم نه فرداره نه ماکروفر

گفتم آون توستر،یه چیزی بین این دو تاست

قیمتش هم مناسب تر از ماکروفر هست

آره عزیزم عالیه

دستت طلا . میدونی من نه فر دارم نا ماکرو فر . خونم کوچیکه . فکر کنم اون تستر بیشتر به درد بخوره برام . تا بعدا تو خونه بزرگتر فر تو کار بخرم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد