2733
2734

من یازده سال پیش خریدم خیلی مسایل های جهازم رو همشون هم عالی و سالم ولی الان نمی‌دونم همچنان اونجوری باشه یا نه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کولبرا میارن چجور میتونن ضمانت کنند 

بله ضمانت داره ولی بابت ضمانت پول بیشتری روی کالا میاد 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
بله ضمانت داره ولی بابت ضمانت پول بیشتری روی کالا میاد 

ضمانت واقعی؟چون من دوسال دیگه میخوام بازش کنم. گفت از زمانی که خواستین باز کنید ما میایم ضمانت نامه میدیم بهتون

ضمانت واقعی؟چون من دوسال دیگه میخوام بازش کنم. گفت از زمانی که خواستین باز کنید ما میایم ضمانت نامه ...

نه این حرف و که بهت زده چرت گفته اون دوسال دیگه جواب تلفنت و نمیده اگر الان استفاده میکنی بخر چون کلا کارها ممکنه مشکل دار باشه ممکنه سالم باشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori