2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم من دخترم ۱۴بود ولی چون تحربه اولم بود زار زار گریه میکردم 

دکتر بیسواذ گفت باید بستری بشه تو بیمارستان و‌داخل دستکاه بره 

ولی با تحقیق خودم سه روز دستگاه اجاره کردم تو خونه و داخل دستگاه گذاشتمش ، خیلی خوب شدش

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
من انجام دادم تاثیر نداشت 

من ک برای پسرم انجام دادم بعد از چند روز خوب خوب شد

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2740
یعنی نرماله ونداره؟ یا زردیش ۱۰ هست؟

زردی داره عددش ۱۰ هست

یعنی اگه کنترل نشه و زردیش بره بالای ۱۲ خطرناک میشه

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...
زردی داره عددش ۱۰ هست یعنی اگه کنترل نشه و زردیش بره بالای ۱۲ خطرناک میشه

عزیژم بالای ۱۲,هم خطر ناک نیست قابل کنترله من دیذم ۱۸بوده داخل دستگاه و با خوردن شیر خشک خوب شده

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
یعنی زردی نداره درسته؟

طبق این آزمایش آره زردی نداره بازم نشون دکتر بده عزیزم 

یادمه پسر داداشم 20 بود بستری بود تو ببمارستان

من امیدم به خدا 😍بعد خدا هم به خداست 😍زندگیم بچه هام👟👟 عشقم همسرم👔
عزیژم بالای ۱۲,هم خطر ناک نیست قابل کنترله من دیذم ۱۸بوده داخل دستگاه و با خوردن شیر خشک خوب شده

عزیزم من جواب آزمایشی که فرستاده رو براش تفسیر کردم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...

زردی داره اما نه زیاد

خیلی راحت با قطره بیلی ناستر  و شیردهی مکرر و رعایت تغذیه پایین میاد

این عدد هر وقت ب ۸ برسه هیچ مشکلی نیست و وقتی ۵ بشه دیگه زردی عیر قابل برگشت میشه

اگر بالای ۲۰باشه باید نوزاد بستری شه

بچه ها سلام...🙋‍♀️
2706