2737
2739

سلام مهربونا...

به کمکتون احتیاج دارم...

من دوساله با یه بنده خدایی آشنا شدم به نیت ازدواج باهم بودیم،همدیگه رو شناختیم...

خانواده من متوجه این قضیه شدن و من راضیشون کردم که ایشون نیتش خیره میخواد پا پیش بزاره..از قضا اومد با مادرم حرف زد،گفت تا چند ماه دیگه میگم مادرم بیاد باهاتون صحبت کنه...که گذشت و نیومدن...چند ماه قبل هم شوهر خواهرم متوجه این موضوع شد..بازم اومد با ایشونم صحبت کرد و گفت تا ۶ماه دیگه میام،یکم کارام درست شه،سربازیم رو اوکی کنم میام..این بین ما یه دوره کات کردیم و دوباره برگشتیم باهم که مامانم متوجه نشد من بازم با ایشون رابطمو ادامه دادم...

الان اون ۶ماه گذشته شوهرخواهرم امروز گفت پس چرا پاپیش نمیزاره..

خانواده اون راضی نیستن،میگن سنت کمه،هیچی نداری..

خانواده منم میگن اگه نیای دیگه نباید تو محیط کاری که جفتتون هستید کار کنی،باید از اونجا بری...

دستمون تو پوست گردو گیر کرده...کسی همچین تجربه ای داشته...

ایشون میگه بازم بخاطرش صبر کنم..اخه دوساله دوستیم با سابقه کات کردنی ام که داشتیم میترسم چندسال بگذره و دوباره بره....

پس   بی نهایت  عاشق هم  نیستید که  کات کردید یه بار ... اگر  عاشق هم  باشید  از بند بند وجود   برای بدست اوردن هم  اصلا به  هیچ مشکلی  فکر نمیکنید و هدف فقط رسیدن به هم  و به اغوش  کشیدن هم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم این چیزیه که خودت باید سنجیده تصمیم بگیری ما ریز جزئیات رو نمیدونیم مثلا شغل پسر رفتارش راجب خانواد‌ه‌ش 

اینکه واقعا تا الان قولی داده پاش مونده یا نه؟ شاید الکی امروز فردا میکنه بهش بگو صافو مستقیم که تکلیفمو روشن کن من دوساله منتظرم

عزیزم دیگه خودتو عقلت بنظرت آدمی هست که دوسال دیگم پاش بمونی حالا کمتر یا بیشتر؟ ارزششو داره؟

🌙halfmoon🌗
2728
پس   بی نهایت  عاشق هم  نیستید که  کات کردید یه بار ... اگر  عاشق هم   ...

دلیل کات کردنمون فشاری بود که رو جفتمون بودش

من بهش فشار میوردم بگو خانوادت بیان با خانوادم حرف بزنن..خانواده اونم که دلیلشون سن پایین ایشونه میگن تا ۲۷ سالگی ما قبول میکنیم‌ازدواج کنی..

دلیل کات کردنمون فشاری بود که رو جفتمون بودش من بهش فشار میوردم بگو خانوادت بیان با خانوادم حرف بزن ...

ببخشیدا چقدر مسخره😕 حتما حتما باید ۲۷ سالش بشه؟؟🤦‍♀️ همین باید یه نشونه برات باشه عزیزم.. خانواده‌ش توی همه‌ی تصمیماتش دخالت دارن حتی سن ازدواجش!😐

🌙halfmoon🌗
ببین گلم این چیزیه که خودت باید سنجیده تصمیم بگیری ما ریز جزئیات رو نمیدونیم مثلا شغل پسر رفتارش راج ...

خودش آره ولی از خانوادش میترسم..چون الان گفتن نه فکر نمیکنم کلا موافق باشن با ازدواج منو ایشون...

ایشونم که پاپیش گذاشتنش ارتباط مستقیم داره با رضایت دادن خانواده...

2740

کات بزن

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
ببخشیدا چقدر مسخره😕 حتما حتما باید ۲۷ سالش بشه؟؟🤦‍♀️ همین باید یه نشونه برات باشه عزیزم.. خانواده‌ ...

دقیقا...مشکل منم همینه...چه اشکالی داره وقتی ما تصمیم بر ازدواج‌ گرفتیم،میخوایم رو پای خودمون وایستیم هدف داشته باشیم تو زندگی

من فقط خواستم اینه بیان این موضوعو مطرح کنن دیگه عقد و عروسی و اینا اصلا بمونه ۴سال دیگه...در حال حاضر رضایت خانواده خیلی مهمه برام

الان آبروی شما داره میره دامادتون هم فهمیده  اونم میدونست شرایط نداره ولی به مادر و شوهرخاهرت ...

واقعا فقط خجالت زدم و سرم‌پایینه پیش خانوادم...کاش میومد و حداقل من میگفتم بی هدف با یه نفر دوسال حرف نزدم...من اصلا اهل دوستی و این چیزا نبودم،ایشون همکارم بودن و از اول نیت ازدواج بود

خب همینارو باهاش مطرح کن

میگه نمیان،چیکار کنم...

خانوادش اذیتش میکنن تا موضوع منو تو خونه میگه،برفرض مادرش ناهار نمیزاره براش ماشین و نمیدن بهش،تو خونه باهاش حرف نمیزنن قیافه میگیرن...نمیدونم واقعا این چه وضعیتی بود که توش گیر کردیم...و عی کاش چند سال آینده اگه خدایی نکرده جدا شدیم از اینکه کنار هم نیستیم پشیمون نشیم..و اون از اینکه برای بدست اوردن من تلاشی نکرد...