2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چرا چیشده

دارم از شوهرم جدا میشم..میزنتم....تحقیر میکنه ظلاقت میدم ...چند بارگفتمش نه و....ایندفعه گفتم هر غلطی میخوای بکن منم ازت بدم میاد.....دوباره زدم وژالان نزدیکه یه ماهه خونه پدرمه و طبق توافقات هفته پیش شنبه باید میزفته درخواست طلاق بده.....یه روز خوش نداشتم....بخدا که پشیمونم...خونه خودم باشه ولی خونه پدر و مادر مریض و خونه این و اون سربار نباشی.....دارم میمیرم کمکم کنید

2740
دارم از شوهرم جدا میشم..میزنتم....تحقیر میکنه ظلاقت میدم ...چند بارگفتمش نه و....ایندفعه گفتم هر غلط ...

ای بابا چرا اخه این زدن چیه ک بعضی از مردا اینکارو انجاک میدن ببین عموی منم خیلی میزد و فش میداد ولی زن عموم ادبش کرد رفت شکایت کرد طول درمان گرفت الان دیگه جرات نداره دست روش بلند کنه چیزیم میگه زن عموم جوابشو میده 

دعا میکنم مشکلت حل شه و هرچی به صلاحته اتفاق بیفته به ارامش برسی

شب و روز کارم همینه صب تا شب فقط دارم اشک میزیزم یه لقمه غذا نمیخورم از ضعف دست و پام میلرزه

تو سختیها بعد از درددل با خدا به یه نفر اعتماد کن و دوباره با اون یه نفر درددل کن که اون یه نفر هم بتونه تا حدودی کمکت کنه ایشاالله درست میشه

و خدایی که در این نزدیکیست
ای بابا چرا اخه این زدن چیه ک بعضی از مردا اینکارو انجاک میدن ببین عموی منم خیلی میزد و فش میداد ولی ...

خب آخه شکایت بشه که دیگه زندگی هم نیست

خب آخه شکایت بشه که دیگه زندگی هم نیست

بستگی به اخلاقه شوهره داره اگه بااین کار خودشو جمع کنه چه بسا ک خوبه عموی من ادب شد، بعضیا ممکنه وحشی تر شن باید ببینه چی رو شوهرش کارسازه

بستگی به اخلاقه شوهره داره اگه بااین کار خودشو جمع کنه چه بسا ک خوبه عموی من ادب شد، بعضیا ممکنه وحش ...

منم همینو میگم ممکنه بدتر بشه یا اگه خوب هم شد مهر و محبت و گرمی نباشه دیگه

2706