2752
2734
عنوان

سرماخوردگی در بارداری

144 بازدید | 24 پست

سلام مامانا من ۱۳ هفته هستم از امروز صبح گلو درد دارم الانم یکم آبریزش بینی دارم صبح ناشتا آبلیمو عسل خوردم بعد شیر ولرم خوردم و یکمم چای کمرنگ الانم سوپ گذاشتم ک بخورم گلو دردم باز زیاد شد یه لیوان دیگ آبلیمو عسل درست کردم خوردم موردی داره؟؟؟

چیزای دیگم میدونین پیشنهاد بدین ک بخورم شلغمم شب درست میکنم میخورم

میشه یه صلوات مهمون زندگیم کنی  

منم سرما خوردم بودم تو دو روز ۳ کیلیو لیمو شیرین خوردم درست شدم مال من ۳ روز طول کشید صبحا از گلو درد مبمردم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه فشار نداری مدام ابنمک قرقره کن، قرص سرماخوردگی و شربت دیفن هدرامین ساده هم مشکلی نداره

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم

غرغره دیفن‌هیدرامین عالیه.سوپ و شلغم و آب میوه  طبیعی 

منم تو ۱۴ هفته گرفتم هیچ دارویی نخوردم فقط همینا

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
منم سرما خوردم بودم تو دو روز ۳ کیلیو لیمو شیرین خوردم درست شدم مال من ۳ روز طول کشید صبحا از گلو در ...

خیلی بده گلو درد ایشالا منم زود خلاص شم

اگه فشار نداری مدام ابنمک قرقره کن، قرص سرماخوردگی و شربت دیفن هدرامین ساده هم مشکلی نداره

حدالامکان نمیخوام دارو بخورم با همین روش های خونگی ببینم خوب میشم

وای توروخدا زودتر برو دکتر درمان کن...منم ماه اخر بارداریم فک کردم سرما خوردم اما کرونا بود ...الان بچم دوماهشه کمخونی گرفته و بطن سمپ چپ قلبش گفتن گشاده...گفتن بخاطر کرونایه ک گرفتم😔

وای توروخدا زودتر برو دکتر درمان کن...منم ماه اخر بارداریم فک کردم سرما خوردم اما کرونا بود ...الان ...

پس فردا نوبت دکترم هست میرم حتما عزیزم

2706