2737
2734
عنوان

اصفهانیای عزیز

251 بازدید | 21 پست

لطفا خواهشا تمنا میکنم اگه دکتر خیلی خوب  اصفهان میشناسید واسه عمل  بلفاروپلاستی (عمل پلک چشم) بهم ادرسشو بدید

واسه مامانم میخوام دعای خیر مامانم بدرقه راهتون

لطفا اگه میشناسید و مطمئن هستید کامنت بذارید ممنونم از لطف شما

هرسال ما بدون آگاهی، از سالگردِ مرگِ خود عبور میکنیم...💤🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم دکتر سلطانی تو خوراسگون😑🤣کارش خوبه  نمیدونم زنه یا مرده یا چیه هیچی ازش ب جز فامیلی ...

نه میخوام خوده اصفهان باشه و از کارش مطمئن باشید عزیزم

2728

دکتر مریم ملکی کارش خیلی خوبه من واسه تزریق و کارای دیگه رفتم پیشش و خیلی راضی بودم. تو گوگل بزن عمل پلک چشم دکتر مریم ملکی اصفهان مقالش میاد بالا مطالعه کن ک کارش چجوره..کلا هر چیزی مثلا لیزر یا تیرگی زیر چشم و... رو بنویس آخرش بنویسی دکتر مریم ملکی میاد بالا مطالعه کن و کارشو ببین. دستگاه هاش کلا میلیاردیه و از بهنرین دستگاه ها استفاده میکنه قیمتش هم بالاتره نسبت ب جاهای دیگه. 

دکتر مریم ملکی کارش خیلی خوبه من واسه تزریق و کارای دیگه رفتم پیشش و خیلی راضی بودم. تو گوگل بزن عمل ...

وای مرسی عزیزدلم

قیمت اصلا مهم نیست چون حساسترین جای صورته نمیخوایم مشکلی پیش بیاد من خودم رو دکتر آقا بیشتر اصرار دارم ولی اگ ایشون و تجربه دارید حتما مطالعه میکنم مرسی عزیزم لطف کردی

اگ از دوستان و اشناها کسی پیشش رفته و کارشو تو عمل پلک دیدی ممنون میشم بهم اطلاع بدی عزیزم

وای مرسی عزیزدلم قیمت اصلا مهم نیست چون حساسترین جای صورته نمیخوایم مشکلی پیش بیاد من خودم رو دکتر ...

خواهش میکنم عزیزم. اگه اینستا داشته باشی گوگل پیجشو گذاشته برو ببین. باشه گلم اگه کسی رفت اطلاع میدم 

2740
خواهش میکنم عزیزم. اگه اینستا داشته باشی گوگل پیجشو گذاشته برو ببین. باشه گلم اگه کسی رفت اطلاع میدم ...

فداتشم مرسی💋❤

ما که اصفهان شناخت بابت دکتر نداریم 

اما برای مادر عزیزتون بهترین و عزیزترین ادم زندگیت از ته ته قلبم ارزوی شفای عاجل دارم هموطن بزرگوار

انشالله که بشنوم حالشون خوبه و بهبودی کامل     

قدیما،جایی که زندگی درقاب عکسهای سیاه وسفیدزندانی بودامادل،خوشی ها کم نبود...دلم یک جرعه سادگی میخواهد ..خماریک کلمه ام ..صداقت..کجاست تاجرعه ای بنوشم؟🌹🌹
ما که اصفهان شناخت بابت دکتر نداریم  اما برای مادر عزیزتون بهترین و عزیزترین ادم زندگیت از ته ...

ممنون از لطفتون البته عمل زیباییه ولی بازم تشکر از مهربونیتون و دعای خیرتون

بهترینها برای شما💐

الهی بگردمت خوشگلم خوش برگشتی🥺😍

اره عزیزم من یه کابری جدیدزدم اماکاربریت یادم رفته بود.دلم برات یه ذره شده بود فقط بخاطرتوب نی نی یارگفتم برم گر دونه

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚