2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچی، خودت باش لازم نیست به خاطر اون خودتو تغییر بدی!

این روزا خیلیا میبینم که وانمود میکنن به چیزی  که فکر میکنند می‌خوان! نه چیزی که هستن! نکته مهم همینجاست! یک سرکش واقعی! این جهان به یک سرکش واقعی نیازمنده تا با قوانین طبیعی مخالفت کنه و همچیو تموم کنه😉🔥🔥 البته به نفع خودش!🔥🔥🔥💯💯💯
2740
خب برای کمک یکم تعریف کنید بگین شما چند سالتونه اون چند سالشه شغل چه نسبتی دارین

نوه دایی مادرم.

بعد اینجور بگم که عاشقش شدم چندسالی میشه بهش نگفتم ولی خب به پیشنهاددوستان گفتم ولی خب بدتر شد و گفت که هنوز کوچیکیم واینا.

من۲۱ایشون۱۸.

ماجرا هم این بود این گوشیش رو داده بود دخترخاله اش و جریان خواستگاریو اون براش تعریف کرد فکر میکرد که من به دختر خاله علاقه مندم یعنی همین سوال رو دخترخالهه پرسید. سپس دخترخاله زیراب زد و اومد نوشت شما مستاجرید و خونه ندارید زن هم میخوای بگیری؟روت خیلی زیاده پول و ماشین هم نداری.

ولی خب الان هم درسمو میخونم مهندس عمران و دانشجو داروسازی ام ماشین و درامدمم خوبه.

منتها الان نمیدونم چیکار کنم واقعا هم دوستش دارم...

نوه دایی مادرم. بعد اینجور بگم که عاشقش شدم چندسالی میشه بهش نگفتم ولی خب به پیشنهاددوستان گفتم ولی ...

وای دختر خاله چرا گفتی ای بابا خب ببین اون ۱۸ سالشه کوچیکه درست ولی تو که این همه دوسش داری خودت ابراز علاقه میکردی یا خواهر یا مادرتون جلو میفرستادین از طریق مادرتون اقدام کنید 

وای دختر خاله چرا گفتی ای بابا خب ببین اون ۱۸ سالشه کوچیکه درست ولی تو که این همه دوسش داری خودت ابر ...

گفتم اهمیت ندادن.من به دخترخالهه نگفتم اون گوشیش دستش بود و خوند و فهمید

2706