2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زنگ بزن از ثبت اسناد بپرس .من سند مشترک ندیدم تا حالا 

منم واقعا ندیدم امروز یکی داشت میگفت که سندیک شخصی رو دیده و اسم خودش و برادرشه من تعجب کردم چون سند مشاع حساب میشه و تا جایی که من میدونم هر کی سند خودشو داره که دونگ هم در آن لحاظ شده

2740
الان خونه خودم با همسرم سه دانگ سه دانگ هستیم و ۲ تا سند جدا داریم، حتی اداره ثبت سندامونو جدا پست ک ...

اگه سند منگوله دار باشه چی؟ چون شخصی که اینو گفت من یادم رفت بپرسم سند که تک برگ بود یا نه یک ویلا در شمال رو میگفت 

اصلا اینکه اون شخصی که صحبتش بود ویلا داره یا نه برام مهم نیست چون میدونم که به همه دروغ گفته 

ومن گقتم که دروغ گفته بعد یک شخصی   گقت نه راست میگه و من سندشو دیدم که به اسم دونفره برای من عجیبه که چرا دروغ اونو به این طرز نادرست تایید کرد

اگه سند منگوله دار باشه چی؟ چون شخصی که اینو گفت من یادم رفت بپرسم سند که تک برگ بود یا نه یک ویلا د ...

خوب اون سندهای قدیمی که دفترچه ای بودن فکر میکنم یه دونه باشه کلا چون اسم تمام خریدار و فروشنده ها از اول تو همون یه دونه هم ثبت میشه پس منطقیه دو نفر خریدار یدونه سند داشته باشن

💚💖
خوب اون سندهای قدیمی که دفترچه ای بودن فکر میکنم یه دونه باشه کلا چون اسم تمام خریدار و فروشنده ها ا ...

اونایی که گفت برادر خواهرن اونم ناتنی یعنی نمیشه گفت ارث پدریه که حتی اگه بود بعد انحصار وراثت دلیل نداشت هردو یک سند داشته باشند 

بله دیدمش میپرسم که چه جور سندی بود اگه بگه تک برگ که کلا بیخودی گفته که مطمئنم اینجوریه 

فقط این برای من عجیبه که چطور یه آدم الکی همچنین حرفی میزنه 

فکر کنم فقط میخواست به خیال خودش منو ضایع کنه که گفتم ویلایی وجود نداره 

البته درس خوبی برای من شد که وقتی کسی در حماقت خودش تاکید داره من قصد روشنگری نداشته باشم که اونم یه دروغ دیگه در تایید دروغ شخص اول از خودش بسازه 

اونایی که گفت برادر خواهرن اونم ناتنی یعنی نمیشه گفت ارث پدریه که حتی اگه بود بعد انحصار وراثت دلیل ...

آره بعضیا الکی یه چیزی میگن، درکشون نمیکنم اما در کل سند قدیمیا اینجوری بود که مثلا مامان من ۳ دانگ انتقال داد به برادرم، دفترخونه سه دونگ رو تو همون سند اصلی ثبت کرد، یعنی کلا یه سند دارن برای خونه و سند جداگانه ای وجود نداره

💚💖
آره بعضیا الکی یه چیزی میگن، درکشون نمیکنم اما در کل سند قدیمیا اینجوری بود که مثلا مامان من ۳ ...

درسته سند خونه مادرم و خاله هام همینجوریه وام هارو هم حتی نوشته البته انحصار وراثت هم نشده وبه اسم پدر بزرگ فقیدم که سالهاست فوت شده هست