2752
2734

سلام دوستان آزمایش خون واسه ازدواج شامل چیاست؟؟؟

ما اول تصمیم داریم آشنا بشیم بعد نزدیک عقد بریم ازمایش خون

هیچکدوممون تالاسمی و کم خونی نداریم...فامیل هم نیستیم...اعتیادم که هیچکدوم نداریم

چنددرصد امکان داره خونامون بهم نخوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ خوب مرررسی

عزیزم شما و اقا میرید ازمایش از شما فقط ادرار میگیرند و از اقا خون و ادرار باهم روز بعدش باید برید کلاس اگه اقا مشکل کم خونی داشته باشه همون روز خود ازمایشگاه زنگ میزنه که شماهم برید ازمایش بدید و بعد از کلاس جواب ازمایشتون میاد 

برای ازمایش اعتیاد تا 48 ساعت قبلش اصلا نباید داروهای کدئین دار و مسکن مصرف کنید قهوه مصرف نکنید چایی زیاد و سنگین هم خیلی کم مصرف کنید و فقط نمیشه گفت موارد و الکل باعث مثبت شدن جوابش میشه پس حتما رعایت کنید چرا که اگه جواب مثبت بشه شما داخل استان محل زندگیتون به طور سیستمی اسمتون ثبت میشه و باید یک ماه صبر کنید و دوباره ازمایش اعتیاد بدید اما بهتون گواهی میدن برای عقد ولی خانواده ها را بابت جواب مثبت در جریان میذارند یعنی اگه اقا جواب ازمایش اعتیادش مثبت باشه خانواده شما باید حضوری برند و جواب ازمایش را بگیرند و بلعکس 

بابت ازمایش خون 

عدد بتا اقا باید 80 و 27 باشه اگه کمتر از اینا باشه از شما خون میگیرند حتما یکی از طرفین باید این عدد را داشته باشند اما اگه عدد پایین بود بستگی داره چقدر پایین باشه که اصولا اولیت اقدام داروی یکماهه زیر نظر پزشک میدن تا مصرف کنید و اگر خیلی پایین باشه داروی 3 ماهه میدن تا مصرف کنید 

درمورد این که پرسیدی چند درصد ممکنه بهم بخورید باید بگم شما وقتی انتخابتون را کرده باشد 100 درصد بهم میخورید و مرکز اصلا شمارا منع نمیکنه فقط اگر کم خونی داشته باشید بهتون تذکر میده تا دارو مصرف کنید و برای بارداری زیر نظر پزشک باشد اصلا نگرانش نباش

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه   
دستت درد نکنه عزیزم لطف کردی که وقت گذاشتی ❤❤❤❤

خواهش میکنم گلم امیدوارم برات مفید بوده باشه   

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه