2737
2734

من ۱۰ ۱۱ ساله که ازدواج کردم و خیلی مسائل داشتیم با همسرم خیلی بالا پایین شدیم و حرمتا بینمون شکسته اما تا این تابستون کج دار و مریض باهم ادامه داده بودیم تا موضوعی رو ازش فهمیدم و بحثایی بینمون پیش اومد که خیلی از هم دور شدیم یعنی کلا حرف نمیزنیم باهم... الانم نمیدونم چطور سر صحبت و باز کنم که بتونه مفید باشه و توهین و بی ادبی نکنه...چون بسیار خودخواه و خودشیفتست ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اگه بچه دارین میتونی از یه موضوعی مربوط ب بچه شروع کنی یا مثلا یه سوال درمورد یه موضوعی ک میدونی بهش علاقه داره مث ورزش یا سیاسی یا اقتصادی یا.. بپرسی و ب حرف بگیریش

خدایااا… گاهی نگاهی💔
2728

من خودم مجردم اما دورم متاهل هست دوستم عمم مامانم خاله هام

عمم با شوهرش قهررر بودن انقددد به عمم حرف یاد دادم رفت مو به مو انجام داد معجزه کرد میگه😂

بقیه هم همیمجور من مجردم مثلا شوهر داری یادشون میدم هی مشاوره میدم

عمم اولین بارش بود باورش نمیشد جواب بده بعدم گفت قراره شوهر خودتو چیکار کنی😆

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
من بیشتر حرف میزنم اون بیشتر گوش میده  به نظرم درباره چیزایی روشون حساسه فعلا حرف نزنید تا یه ...

درسته خودمم سکوت کردم ولی حس میکنم این سکوت داره تبدیل به عادت میشه و دورترمون میکنه

2740
من بیشتر حرف میزنم اون بیشتر گوش میده  به نظرم درباره چیزایی روشون حساسه فعلا حرف نزنید تا یه ...

منم مدام در حال ور ور کردنم😂😂😂 خیلی وقتا موقع حرف زدنام میبینم خوابیده☹️😂

خدایااا… گاهی نگاهی💔
درسته خودمم سکوت کردم ولی حس میکنم این سکوت داره تبدیل به عادت میشه و دورترمون میکنه

کم کم شروع کن از اتفاقای خوب حرف زدن از روزمرگی ها حرف زدن تا یخ بینتون آب بشه 

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید 
2706