2733
2739

ی چند کیلو گرفتیم مصرف نمیشه...چطور فریزش کنم؟فقط باید سرخ شه؟؟خام نمیشه فریز کرد؟؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨

من به صورت سرخ شده و کبابی فریز میکنم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ کاریه هرچیزی ب وقتش خوشمزه ازاینو سرخ کنی اماده کنی بخوری 

ترشیش کن 

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫

خام خوب نمیشه

سرخ کن بذار روغنش بره

من تو زیپ کیپ میذارم صاف رو هم میچینم میذارم فریزر

میشه قاطیش گوجه هم بذاری واسه وقتی عجله داری

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.
2740
کاش این تاپیکو نمیزدی.. مخصوصا با استیر خنده.. امروز همه چی بد برداشت میشه.. میترکوننت😬😂

میخوان چی برداشت کنن از نحوه سرخ کردن بادمجون ؟😐😐😐😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این همه غذا با بادمجون هست چرا درست نمیکنی 

من عشق بادمجونم 

میمیرم براش 

حتی ته دیگ میگذارمش محشر میشه 

میرزاقاسمی 

کشک بادمجون 

یتیمچه 

سرخ شده 

کبابی 

قیمه بادمجون 

دلمه بادمجون 

حلیم بادمجون

ته چین گوشت و بادمجون 

این همه غذا با بادمجون هست چرا درست نمیکنی  من عشق بادمجونم  میمیرم براش  حتی ته د ...

عزیزم خراب میشه اگه مدت زمان زیادی ازش بگذره خو....منم سرخش کردم و فریز کردم.و اینکه واسه اولین بار کشک بادمجون درست کردم اصلا خوشم نیومد...میرزا قاسمی بهتره باز ..راستی ته دیگ بادمجون چطوریه؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40