2733
2734
عنوان

تف ب همچین مردی

153 بازدید | 13 پست

سلام.چهار سال باخانواده همسرم بخاطر اینکه کتکم زدن و حرف درآوردن قطع رابطه بودم بچه دار شدم نیومدن چشم روشنی ولی هر چند وقت  شوهرم بچه رو برد خونه اونها ک ببیننش بچه چهار ماه شیر خوار رو چند ساعت نگه میداشتن ک من اذیت شم رفتم خونه خواهرش گفتم هر جا بچم باشه منم هستم ناراحتید نگید بچه رو بیاره  گفت باشه اینجا کلی کو چیک شدم و غرورمو زیر پا گذاشتم حالا این شوهر احمقم منو دوهفته برده خونه یه خواهرش از اونجا خونه اینکی خواهرش چند بار با گوش خودم شنیدم پشت سرم حرف میزنن ج بدم بنظرتون یا بچم ب گریه میفته میگیرمش بغل از بغلم میگیرنش چی  بگم بهشون؟بچه خواهرش مدام بچمو گاز میگیره وقتی نمیزارم پوز میکنن ک بچس حالیش نیست

نرو نذار بچه رو هم ببره، بگو اگه من بدم بچمم بده

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2731
دیگه ب مرز طلاق رسیدیم مجبور شدم کوتاه بیام

چی بگم که فردا بچه ديگه تو خونت بند نميشه، من به سرم رفته. که میگم

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
خیلی بد گیر افتادم

من قهر بودم هی بچه رو میبرد سگاش ببینن، طوری شد که بچم یک ساعت تو خونه نمیموند، مجبوربودم  تا 12شب بمونم خونه اونا،آخرم دخترم از بغلشون افتاد سرش ضربه خورد،آخرم طلبکارشدن

من قهر بودم هی بچه رو میبرد سگاش ببینن، طوری شد که بچم یک ساعت تو خونه نمیموند، مجبوربودم  تا 1 ...

من از همین میترسیدم بلایی سرش بیارن گردن نگیرن.شیر خوار بودغذا نمیخورد برا اینکه بیشتر نگهش دارن نمیدونم چی بهش داده بودن یقش قرمز شده بود شوهرم میگفت هیچی ندادن واسه همین دوباره رفتم خونشون

من از همین میترسیدم بلایی سرش بیارن گردن نگیرن.شیر خوار بودغذا نمیخورد برا اینکه بیشتر نگهش دارن نمی ...

آره حتما برو با بچه