2737
2734
عنوان

نمیدونم چیکار کنم

211 بازدید | 34 پست

سلام وقت همهگی بخیر

من 27 سالمه و کارمندم

جایی مشغول بکارم ولی حقوقم خیلی کمه 

یواشکی و بدون اینکه مدیرم بفهمه رفتم جایی دیگه ک شرکت خودروییه و حقوقش زیاده ررزومه پر کردم 

امروز فهمیدم ک مدیرم درخواستم نیروی جایگزین من داده

و مدیر منابع انسانی گفت شما درخواست افزایش حقوق داشتی ولی میخوای بری ک!!!!

گفتم من؟؟؟؟

نه!!!!!

گفتش چرا از یه شرکت خودرویی تماس گرفتن گفتن ک رفتی مصاحبه 

و من به کل منکرش شدم:(

به نظرتون چیکار کنم؟

خودم نامه استعفا بدم؟

یا بازم انکار کنم؟

با اینکه میدونم دیگه اینجا جایی نخواهم داشت

لطفا هرکسی ک میتونه کمکم کنه نظرشو بگه ک دارم میمیرم از کلافگی

چجوری میخای انکار کنی اگ پیگیر بشن بدتر میش ک

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خودت نامه استعفا بده عزیزم ..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین دیگه  مدیرمون یه آدم عقده ای و پیگیره چیکار کنم؟

استعفا بدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

یعنی  رفتی اونجا  و شماره ی محل کارتو  دادی؟؟؟!!!😐😐

نه بابا  چه استعفایی!

بشین سر کارت

بگو اون برا قدیم بوده

تازه یادشون افتاده

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.