2733
2734
عنوان

تکلیف این پولا چیه ؟🤑

692 بازدید | 46 پست

سلام، من هرچی پس انداز و طلا داشتم فروختم توی یه کاری سرمایه گذاری کردم، موقع فروشش شوهرم پول و ماشین داشت و میتونست نذاره من طلاهامو بفروشم ولی دخالت نکرد و من فروختمشون، الان که توی اون کارم موفق شدم و دارم به درآمد خوبی میرسم شوهرم چشم دوخته به این پولا و میگه من و تو نداره زندگی مشترکه! حتی واسش برنامه ریزی هم کرده، و هرازگاهی میگه مثلا واسه خواهرم ماشین بخرم و واسه مامانم خونه جدید بخرم و...😐😐 الان من ته دلم اصلا راضی نیستم دلم میخواد دست خودم باشه خودم واسه هزینه های زندگیمون برنامه بریزم، حق با کیه ؟ ضمنا شوهرم خودش شغل خوبی داره و درامدش خوبه نسبتا هیچوقت هم من احساس کمبود نداشتم چون همه چیز میخره واسم، ولی اهل پول نقد دادن نبوده، هروقت گفتم پول میخوام فقط غرورخودمو له کردم الان توی حسابم پولی ندارم 😑 مثلا به مادرش پول زیاد میریزه ولی هردفعه که من ازش خواستم گفته ندارم و اینا...

هر پرهیزکار گذشته ای دارد ،و هر گناهکار آینده ای ... پس، قضاوت نکن🤫🚫👩‍🦯

چکاری راه انداختی

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یبار رک بگو خفه شو 

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
2731

بر خواهرش ماشین بخره

ینی پول تو بره بشه ماشین خاهر شوهرت😐🤫🤔🤔🤔🤔🤔🤔

درست فهمبدم!!  براااا خواهرشوهر ماشین بخری😒😕😏😏😏😏😏

کاربری دست دو نفره دوتا دوستیم هردو همسن😍از بچگی باهم بودیم😍یکیمون مشکل بزرگی داره میشه برای حل شدن مشکلش صلوات بدی🥺
با بعصی از شوهرا،کار کردنه زن اشتباهه

اره منم دورو برم زیاد میبینم . زن بیچاره کار میکنه شوهر و خانواده شوهر میخورن .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره .