2737
2734
نورا جان راست میگه اصلا اهل از سرباز زدن نیستن
مهتاب جان و نارسیس جان ان شاالله با خبرهای خوش بیاین
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من صبح رفتم دکتر
تنها بدیش اینه که بنده خداهای آمینوسنتزی میرن تو مخ آدم

خود دکتر خوب و متین و آروم بود
خوشبختانه من مشکل خاصی نداشتم و زود کارم تموم شد
سونو هم کردن ولی وزن نینی رو نگفت
2728
به سلامتی مهتاب جان
لابد جلسه بعد وزن نینیتو میگن
هفته 30-31 وزن گیری می کنند
شما هفته چندی؟
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
دوستان سلام
من امروز ساعت 11:15 از دکتر وقت داشتم . ساعت 11:00 رسیدم مطب ودقیقا" همونطور که نورا جان گفته بود خیلی شلوغ بود . کلی خانم برای آمینو سنتز اومده بودن که خدا به همشون نینی سالم بده ان شاالله . ولی من تقریبا" سر وقت رفتم تو . دکتر خیلی خوب و دقیق تمام آزمایش ها و سونوهامو دید . خودش وزن و فشارمو گرفت . شرح حالمو پرسید و منم مشکلاتمو بهش گفتم و توصیه هایی هم بهم کرد . بعدشم سونو کرد که خدا رو شکر حال نینی خوب بود و یه عکس هم ازش بهمون داد . برای 7 خرداد مطب ولیعصر بهم وقت داده برای سونوی سلامت جنین و یک هفته بعدشم دوباره وقت مطب شهرک غرب داده . به نظرم آدم مثبت و خیلی دقیقیه واین برای یه پزشک حسن بزرگیه . من از خانمشم خیلی خوشم اومد خیلی آروم و مهربونه .
2738
2706