2737
2734

چیه؟

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی زایمان قبلیشون سزارین بوده بعدی رو طبیعی آوردن

این کارو نکن خیلی خطرناکه حتی اگه دکتر بگه بعدم هیچ فرقی بین طبیعی و سز نیست برو راحت سز کن

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
من الان تو فکرشم باردارم..کلی اطلاعات از تایپیک(تایپیک جامع زایمان طبیعی بعد از سزارین)کسب کردم ..وی ...

آره منم خوندم اون تاپیک بنظرشما کدوم دکترخوبه دکتر امیرآبادی میشناسین؟

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده
این کارو نکن خیلی خطرناکه حتی اگه دکتر بگه بعدم هیچ فرقی بین طبیعی و سز نیست برو راحت سز کن

وای سزارین من خیلی سخت بود فقط عوارض داشت مخصوصا اون آمپول بی حسی که میزنن

2740
من الان تو فکرشم باردارم..کلی اطلاعات از تایپیک(تایپیک جامع زایمان طبیعی بعد از سزارین)کسب کردم ..وی ...

شما الان کدوم دکتر میری قبلا سزارین شدی؟

بله من اللن سومی رو باردارم..اولی طبیعی..دومی سزارین ..اینم اگر خدا بخواد ویبک میکنم..پیش خانم دکتر ...

بسلامتی انشاالله بسلامتی دنیا بیاد منم تهران هستم دنبال یه دکتر خوب هستم 

انشاالله پیدا میکنی تهران دکتر پیبک خوب زیاد داره..چند هفته ای؟

ممنون انشاالله من تازه اقدام کردم ولی خیلی دوسدارم اینکی رو بتونم طبیعی بیارم نمیتونم فکرکنم یکباردیگه جای سزارینمو پاره کنن عذابه

2706