2733
2734
عنوان

شوهر لجباز ورومخ

214 بازدید | 17 پست

دوستان شمام باشید ناراحت میشید،شوهر من جلو من داشت سیگار میکشید بااینکه میدونه من دوست ندارم بعد یه لحظه خواهرش اومد پیشمون سریع سیگارو غیب کرد که اون نبینه،من حق ندارم ناراحت بشم ینی؟وقتی هم میگم میگه تو زنمی فرق داره تا خونواده اونا نمیخوام ببینن که میکشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در روز چن نخ میکشه عزیزم؟

لطفا لایک نکن دوست عزیز فقط درصورتیکه اولین یا چندمین پست من در یک تاپیک پر بازدید باشه🙏خدا جونم تو هیچ کاری ناامیدم نکردی برای همه چی ممنونم اگه صلاح میدونی این یکی آرزوم رو هم برآورده کن(🤱)
2738
واقعااااا

یه فامیل داشتیم بیچاره زنش عین دشمن خونی سر یه بحث ساده میگرفتش زیر کتک آخرش هم زنه رو طلاق داد 

کاش منم همچون قدرتی داشتم 😪🤦🏼‍♀️

غم که از حد بگذرد دل حس پیری میکند ..سن هرکس را غمش اندازه گیری می کند🥺🥺
نه از این ناراحتم که میدونه خواهرش ناراحت میشه برا همین رعایت میکنه ولی رعایت منو نمیکنه

شاید چون اگ‌خاهرش ببینه میره ب مامانش میگ‌دردسر میش حوصله جنگ و دعوا رو نداره 

عزیزم اگ خوشت نمیاد باید نرم و با.خوشی حذفش کنی مرد با عبارات تاکیدی و دعوا بیشتر لجبازی میکنه

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
یه فامیل داشتیم بیچاره زنش عین دشمن خونی سر یه بحث ساده میگرفتش زیر کتک آخرش هم زنه رو طلاق داد  ...

منم یوقتایی دوست دارم شوهرمو بکشم اونقد رو مخم میره،خیلی خواهر ذلیله

منم یوقتایی دوست دارم شوهرمو بکشم اونقد رو مخم میره،خیلی خواهر ذلیله

مردای اینجوری واقعاً رو مخن 😬😬

غم که از حد بگذرد دل حس پیری میکند ..سن هرکس را غمش اندازه گیری می کند🥺🥺
شاید چون اگ‌خاهرش ببینه میره ب مامانش میگ‌دردسر میش حوصله جنگ و دعوا رو نداره  عزیزم اگ خوشت ن ...

لجم که میگیره دیگ نمیتونم نرم صحبت کنم،این مردام دردسرن بخدا همش هی باید حواست به حرف زدنت باشه که لج نکنن

لجم که میگیره دیگ نمیتونم نرم صحبت کنم،این مردام دردسرن بخدا همش هی باید حواست به حرف زدنت باشه که ل ...

شوهر پسر بچه ایه ک مامانش از نگهداریش خسته شده زنش داده 🫤

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
2706