2737
2734
عنوان

میشه راهنمایی کنید؟

50 بازدید | 5 پست

اول  اینکه ببخشید طولانیه 

دوستم رل داره یه سه چهار ماهی باهم هستن پسره هم ادم خوبیه ۲۱ سالشه ارایشگاه داره کار میکنه کلا پسر کارکنی هست خودش خرج خودشو درمیاره دوستم چند روز پیش دستش برید ۵ تا بخیه خورد بعد رلش نتونست بیا ببینتش ۴۵ دقیقه خونه اش با خونه دوستمه به تازگی موتورشو فروخته ماشینم نداره بعد فرداش دوستم میره بیرون کار داشته سر راهش میره رلشو ببینه بعد دوستم میگه هی دوستاش بهش زنگ میزدن زود بیا اونم هی میگفته یک دقیقه دیگه میام  دوستم ناراحت شده که چرا براش وقت نزاشته بعد اونم میگه باید برم دوستم تصادف کرده و اینا که بعد معلوم شد دروغ گفته خواسته با دوستاش وقت بگذر‌نه البته دوستم خیلی بهش گیر میده همه اش بهش میگه بیا کات کنیم خلاصه دوستم ‌کات کرد باهاش ولی خیلی ناراحته همش عکسشو میبینه میگه بهم چرا دروغ گفته 

بنظرتون کی مقصره راهی هست من بهشون کمک کنم پسره دوستمو خیلی میخواد 

خیلی میخواد پس چرا نیومد یه حالش رو بپرسه  بجاش پیچوند رفت با رفیقش عشق و حال

چهل و پنج دقیقه پیش دوستم بوده بعدهی به دوستم

پیام میده سلام خوبی دوستم جواب نمیده درحالی که دوستمم میخوادش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه پیام که نه از نزدیک ببینه 

از نزدیکم اولش که چون سرکار بوده و ماشین نداشته بعد دوستم دانشگاه بوده نتونسته بیاد بعد که خواسته بیاد دوستم بهش متلک انداخته نذاشته بیاد