2737
2739
عنوان

یکم بخندیم

419 بازدید | 37 پست

بابا چ خبره همش فاز غم هر تاپیکی میری گریه ات میگیره بیاین یکم از سونی و خاطراتتون بگید بسی لذت ببرم ساعتی 🥴

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی معلم مرد داشتیم تای چیزی میشد  می‌گفت چیشد ک اینجوری شد وااای😂😂😂❤️

ما به معلما میگفتیم (میفهمیم چی میگی ولی متوجه نمیشیم🤣🤣

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  

والا خاطره خوبی ندارم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

یه بار خونه مادر بزرگم خواب بودیم چون جمعیت زیاد بود همه پیش هم بودیم داییمم بود بعدش ساعت سه من یه خواب ترسناک دیدم که تو خواب قیامت شده بود بعدش بلند شدم داد زدم قیامت شده بلند شین فرار کنیم

2738

یه معلمی داشتیم عصبی شد تخته پاک کن پرت کرد ما هم به حراست شکایت کردیم از جلسه بعد فقط فشارش میداد تخته پاک کن هیچ غلطی نمیتونست بکنه هی هم بیشتر کفریش می کردیم 😏

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
یه بار خونه مادر بزرگم خواب بودیم چون جمعیت زیاد بود همه پیش هم بودیم داییمم بود بعدش ساعت سه من یه ...

😂😂😂😂😂کجا میخواستی بری عشقم

خواهش میکنم فقط نگین وقتش نیس نگین حکمت نگین صبر چون دیگه تحمل ندارم
یه بار خونه مادر بزرگم خواب بودیم چون جمعیت زیاد بود همه پیش هم بودیم داییمم بود بعدش ساعت سه من یه ...

😮🤣🤣🤣🤣

2706