2737
2739
عنوان

نماز خونا بیاید لطفا

178 بازدید | 32 پست

سلام مهربونا من خیلیییی دلم میخواد نماز بخونم این روزا خیلی مشوش و افسردم حس میکنم نزدیک شدن به خدا خیلی کمکم میکنه ولی خیلی تنبلی میکنم یا مثلا یه روز میخونم یه هفته نمیخونم 

اونایی که چند ساله منظم نماز میخونید بیاید راهکار بدید اجرتون با آقا امام حسین🌷🌷

روزی این هم تمام می شود و ما برای زندگی به شیوه ای که هرگز فکرش را هم نمیکردیم شدنی باشد ،خدارا شکر خواهیم کرد :)))

برنامه زندگی پس از زندگی رو دانلود کن ببین،خیلیا اعتقاداتشون محکم تر شده با این برنامه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برنامه زندگی پس از زندگی رو دانلود کن ببین،خیلیا اعتقاداتشون محکم تر شده با این برنامه

عزیزم خیلی دیدم از این برنامه ها ولی فقط همون چند روز روم اثر داره 🥲

روزی این هم تمام می شود و ما برای زندگی به شیوه ای که هرگز فکرش را هم نمیکردیم شدنی باشد ،خدارا شکر خواهیم کرد :)))

عزیزم منم دوسال بود شایدم بیشتر نمازو ترک کرده بودم الان نزدیک ۳ هفتس دارم میخونم

نمیدونی چه حس خوبی داره ینی اون ارامش بعد نمازو با دنیا عوض نمیکنم

مطمئن باش خدا یادت کرده که یادش میکنی💜

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 

خیلی دلم میخواد مطابق دستور خدا عمل کنم تو زندگیم 

چون میترسم از اخرت و همین باعث شده از زندگیمم لذت نبرم

2740
یه زنداداش دارم حجاب خوبی نداره ارایش غلیظ داره و همینطور لباس پوشیده بیشتر وقتا نمیپوشه 

اما نمازش یعنی عجیب ، تا الله اکبر میگه یک لحظه تردید نمی کنه ، سریع میره ارایشا پاک می کنه وضو نمازخداشاهده یه ارامشی داره انقدر تو زندگی خوش شانسه ،منی ک حجاب اسلامی دارم اینطور ارامشی ندارم

آدمها را آزاد بگذار در دوست داشتنت، در رها کردنت ، در فراموش کردنت ، خودت را در آغوش بگیر تو خود همـــه ای🤗
عزیزم خیلی دیدم از این برنامه ها ولی فقط همون چند روز روم اثر داره 🥲

فک نمیکنم دیده باشی!!

در مورد مرگ و زندگی بعد از مرکه

با تجربه گرای مرگ موقت حرف میزنه مجری

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
الان یکمی مشغلم زیاد شده  ولی قبلا باد صبا نصب کرده بودم  تا اذون میگفت سریع وضو میگرفتم ...

ممنون

من تشنه ی اون حس خوبم تاحالا تجربه ش نکردم و تاسف میخورم ارزومه اون عشقو از ته دل تجربه کنم

عزیزم منم دوسال بود شایدم بیشتر نمازو ترک کرده بودم الان نزدیک ۳ هفتس دارم میخونم نمیدونی چه حس خوب ...

ای جانم 😍

اخرتت آباد عزیزم