2737
2734
عنوان

یه سوال

519 بازدید | 63 پست

من تاپیک قبلیم رو نمیدونم دیدید یا نه.

ماجرا از این قرار بود که عاشق یک دختری شدم فامیل بود. به پیشنهاد دوستان بهش پیام دادم و ماجرا رو شرح دادم.

نگو که گوشیش دست دختر خاله اش بوده و ماجرا هم همه اونا فهمیده بودن.خلاصه دخترخاله اش فکر میکرد که من به به شخص خودش علاقه مندم و اینا. و رابطه میان من و فردی که دوستش داشتم رو بهم زد.

اومد گفت که تو نه پول داری نه ماشین داری نه خونه داری و مستاجریدهنوز نه درست تموم شده غلط میکنی که میخوای بری خواستگاریش.

گفتم خب یعنی کسی که بی پوله حق عاشق شدن نداره؟

گفتش لقمه اندازه دهنت بردار این حقش تو نیستی.

خلاصه بگو‌مگو شد بین ما آخرش بهم پیام داد که این قصد ازدواج نداره شرایط تو هم معلوم نیست که خوب بشه پس فراموشش کن.

راستش دیدم فایده نداره و اهمیت ندادم.

چندساعت بعد خود فرد مورد علاقه ام پیام داد و عذرخواهی کرد و به مدت سه ماه باهم حرف زدیم منم چیز خاصی بهش نگفتم گفت میخوام برم سرکار گفتم به اهدافی که داری صدمه میزنه نرو.

بعدش فحشم داد و آخرین پیامش تو تاپیک قبلیم هست...

ولی الان خب درسمم میخونم ماشین خریدم خونه هم تو فکرشم شغل هم دارم.ولی هنوز تو فکر شم و نمیتونم فراموشش کنم چیکار باید کنم؟احتمال بازگشتش هست؟

دوست داشته بره سرکار چرا نذاشتی بنطرم خانومی میخوای که دایم تو خونه باشه و گوش به فرمانتون باشه 

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما حمایتش نکردی همون اول اومدی حالت کنترل گری بهش گفتی نرو اونم بدش اومده و فک کرده کسی هستی ک نمیذاره کار کنه یا درس بخونه و خلاصه ازادیشو میگیری اگه طرز فکرتون واقعا همینه ک کلا بیخیالش اما اگه ادم کنترل کننده ای نیستید خودتونم بهش ثابت کنید

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...
2740

خودش رفته؟؟

توی این مدت بهتون گفته که عاشق شماست؟

هعی عشق واقعی اونه که در هر شرایط در کنار یار باشی نه بسی در لحظه همبستر یار شوی دوست عزیز اینو یادت باشه شما بیست سالته فرصت برای زندگی دارید هنوز برای عاشق شدنو.....

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃

به نظر من پیگیر نشو به درد تو نمیخوره 

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃
خودش رفته؟؟ توی این مدت بهتون گفته که عاشق شماست؟ هعی عشق واقعی اونه که در هر شرایط در کنار یار با ...

آره. والا نمیدونم ازش خواستگاری کردم گفتم الان هم جواب نمیخوام فقط میخوام بدونید بهتون علاقه مندم

2706