2752
2734
یه نفر که یکم شوهرش کم عقله تو یه مجلس بهم گفت وای پسرت چقدر شبه شوهرته فقط خدا کنه قدش بهش نره اخه ...

تو هم میگفتی پسر شمام خیلی شبیه شماست اما کاش عقلش به شما نکشه یا زبونش به شما نکشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مثل اینکه فقط ما بی زبونا اینجاییم

آره متاسفانه من وقتی کسی چیزی بهم میگه همون لحظه هیچ چیزی به ذهنم نمیاد و نمیتونم جواب بدم و فقط حرص میخورم

دختران فرشتگانی هستند از آسمان برای پر کردن قلب ما با عشق بی پایان
2731
آره متاسفانه من وقتی کسی چیزی بهم میگه همون لحظه هیچ چیزی به ذهنم نمیاد و نمیتونم جواب بدم و فقط حرص ...

منم همینم بعدا حسابی حرص میخورم

مثلا من شاغل بودم شوهرم تو خونه کمکم می‌کرد یکی همش میگفت فلانی شوهرش تو خونه کمک میکنه اما شوهر من کمک نمیکنه

معلومه خیلی بی شعوره 

آره خیلی بی شعوری رو از حدش گذرونده و چون میدونه من بی زبونم و نمیتونم جواب بدم دور برداشته و همش منو می چزونه

یا میگه دخترت شبیه پسرهاست منظورش اینه دخترم خوشگل نیست بچه ها جواب اینم بگید

اگه دخترت اینیه که عکسش رو گذاشتی پروفایلت که باید به جاریت خیلی رک بگی عزیزم شما یا کوری یا چشم حات رو به زیبایی ها بستی 

بعضی ها چقدر     ب ی  ش ع و ر هستن اخه ای خدا 

اگه دخترت اینیه که عکسش رو گذاشتی پروفایلت که باید به جاریت خیلی رک بگی عزیزم شما یا کوری یا چشم حات ...

نه عزیزم پروفایل عکس دخترم نیست دخترم خیلی خوشگله فقط یه کم سبزست پوستش بچه های اون سفیدن واسه همین مدام میگه دخترت شبیه پسرهاست

نه عزیزم پروفایل عکس دخترم نیست دخترم خیلی خوشگله فقط یه کم سبزست پوستش بچه های اون سفیدن واسه همین ...

بگو الان مردم کلی پول خرج میکنن برنزه بشن  (اسم جاری)رو بگو

مثلا سنا جون خودتون آپتودیت کن  قربونت بشم

هر وقت تو بحث کم اوردین از کلمات نه خدایی ،از کجا فهمیدی، تو خیلی باهوشی ،استفاده کنید 

یا گفتن گوه نخور بگو من میلی به خوردن شما ندارم 

یا گفتن چقدر بی ادبی بگو همنشینی با شما در من اثر کرده 

هر وقت تو بحث کم اوردین از کلمات نه خدایی ،از کجا فهمیدی، تو خیلی باهوشی ،استفاده کنید  یا گفت ...

خیلی خوب بود

جواب اینم بدین

من شاغل بودم شوهرم تو خونه کمک می‌کرد یه نفر تو فامیل هر دفعه ما رو میبینه میگه شوهرتون تو خونه کار میکنه شوهر من نه

خیلی خوب بود جواب اینم بدین من شاغل بودم شوهرم تو خونه کمک می‌کرد یه نفر تو فامیل هر دفعه ما رو می ...

بگو عزیزم  شوهرم من از میزان درک بالایی برخوردداره  بگو تو هم شوهرت بیا با شوهر من یه چن وقت بچرخه شاید اونم اینجوری شد 

بگو عزیزم  شوهرم من از میزان درک بالایی برخوردداره  بگو تو هم شوهرت بیا با شوهر من یه چن و ...

والا شوهرش از خودش خیلی سرتره از هر لحاظ شوهر من باید با اون بگرده تا زن داری یاد بگیره

2706