2733
2734
عنوان

دوستان میشه دعا کنید هفته جدید اتفاقای خوب برام بیفته 😭😭🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 73 پست
دقیقا منم همین مشکل را باهاش دارم.کلا حقوق من خرج خونه میشه.حقوق خودش البته کمه ولی نمی دونم کلا کجا ...

ایکاش ک رو ما هم غیرت داشتن انقد دلمونو نمیشکوندن یکمم بفکر ما بودن بفکر ارامش ما مگه گناه ما چیه😭😭

لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرستی؟🥺🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیز جان شوهرت برگشت خونه خرجی بهت میده ،اصلا این مدت باهم حرف زدید؟

نه هیچی اصلا نه دیدمش،نه باهاش حرف زدم 😭😭😭😭هیچکاری نمیکنه اصلا انگار ما وجود نداریم واسه خودش خوشه

2731
چند ماه میشه که رفته ببخشیدیعنی نیاز جنسی ندارد یا خدایی نکرده خیانت می‌کنه چند ساله ازدواج کردید

۳ماه و ۲۰ روزه خیانت میکنه حتما نمیدونم والا من باردارم اول ماه دیگه زایمان میکنم ب امید خدا 

۳ماه و ۲۰ روزه خیانت میکنه حتما نمیدونم والا من باردارم اول ماه دیگه زایمان میکنم ب امید خدا 

انشاالله سر عقل بیاد همین امشب بیاد خونه پیشت

انشاالله به سلامتی زایمان کنی و زایمان راحت باشه

شکایت نکردی

چرا شکایت کردم اصلا دادگاهم نمیاد نمیدونم قصدش از اینکارا چیه ولی من همه چیزمو گذاشتم اجرا دیگه اخراشه حکم قطعی صادر بشه

انشاالله سر عقل بیاد همین امشب بیاد خونه پیشت انشاالله به سلامتی زایمان کنی و زایمان راحت باشه

ان شالله ان شالله خدا ازت بشنوه بخدا حالم خیلی بده شب و روزم شده گریه بیچاره بچم 😭😭😭😭دعا کن بچمو سالم بغل کنم شوهرم عاقل بشه باورم نمیشه یهو زندگیم زیرو رو شده دارم دق میکنم خدا کمکمون کنه😭😭🙏🙏🙏🙏التماس دعا

واقعا هیچ جوره نمیتونی باهاش ارتباط برقرار کنی تو خونه تنهایی یا خونوادت پیشتن

نه خانوادش مثل بادیگارد هر جا میره باهاشن نمیدونم چی از جون من میخوان با زندگی من چیکار دارن ..بیشتر تنهام شاید هفته ای یه روز بیان پیشم 😭😭😭😭

چرا شکایت کردم اصلا دادگاهم نمیاد نمیدونم قصدش از اینکارا چیه ولی من همه چیزمو گذاشتم اجرا دیگه اخرا ...

چون دادگاه نمیاد حکم طلاق میدن

مهریه چی میتونی بگیری با این وضعیت 

2706