2733
2734
عنوان

دوستان میشه دعا کنید هفته جدید اتفاقای خوب برام بیفته 😭😭🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 73 پست

انشالله بهترینها برات اتفاق بیفته با اومدن بچت بسلامتی چشم و دلت باهم روشن شه باباشم برگرده 

منم دعا کن برای سلامتی بچهام و خودم مریضیم صاحبخونه کلی کرایه گذاشته رو خونه یه ماه فرصت دارم خیلی داغونه حالم😔😭🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا سه چیز در زندگی مردا مهمه و اگه بهش نرسن دیوونه میشن رابطه ج ن س ی  مامانشون شکمشون

من مشکلی باهاش نداشتم اون دهن بینه من دارم چوب دهن بینیشو میخورم

لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرستی؟🥺🙏
2731
انشالله بهترینها برات اتفاق بیفته با اومدن بچت بسلامتی چشم و دلت باهم روشن شه باباشم برگرده  م ...

ان شالله خدا ازت بشنوه🙏🙏😥😥 ان  شالله ک حل میشه عزیزم خدای ما هم بزرگه ان شالله خدا دل صاحب خونتو نرم کنه چشم حتما دعات میکنم‌ان‌شالله ک خدا کمکت کنه 🙏🙏🙏

عزیزم برات حمد وتوحید  خوندم  لنشالله فردا وقتی از خواب بیداربشی  شوهرتو کنارت ببین ...

الهی دورت بگردم دقیقا میدونم حال و روزتو ان شالله خدا به دلت نگاه بندازه ان شالله خدا دلشو نرم کنه برگرده سمتت خیلی حال بدیه خدایا خودت کمکمون کن😭😭😭😭🙏🙏برات حمد میخونم صلوات میفرستم ان شالله ک بزودی دلت شاد میشه

ان شالله خدا ازت بشنوه🙏🙏😥😥 ان  شالله ک حل میشه عزیزم خدای ما هم بزرگه ان شالله خدا دل صاحب ...

ممنون گلم 

ان شالله ک بحق فاطمه زهرا زایمان راحت داشته باشی بچه گلت بسلامتی بیاد بغلت و همچی یهویی حل بشه قلبت سرشار از شادمانی 🌷💜💝🤲

اصن به اینکه چقدر جنتلمن نیست و چقدر بی مسوولیته فکر کنی هرچی جذبه ی کذب ازش تو ذهنته میریزه  ...

من میدونم بی مسئولیته میدونم هیچ جذبه ای نداره فقط ترسم اینه ک بچم و تنهایی چجوری بزرگ کنم بعد چند سال خدابهم‌بچه داده با کلی دعا دوست دارم با خوشحالی بدنیا بیاد بزرگش کنم کلی لذت ببرم ولی اون بی مسئولیت تمام ذوق منو داره کور میکنه خدا خودش عاقلش کنه من خیلی خستم 😭😭😭😭😭😭

ممنون گلم  ان شالله ک بحق فاطمه زهرا زایمان راحت داشته باشی بچه گلت بسلامتی بیاد بغلت و همچی ی ...

قربونت بشم الهی آمین ان شالله بزودی خدا دل مهربونتو شاد کنه

قربونت برم  خیلی دعام کن  منم شهرمون بارونه  دعات کردم

زنده باشی عزیزدلم منم کلی دعات میکنم ان شالله خدا حل کنه برات همه چیزو خوشبخت بشی

من میدونم بی مسئولیته میدونم هیچ جذبه ای نداره فقط ترسم اینه ک بچم و تنهایی چجوری بزرگ کنم بعد چند س ...

برا حال دلت که میدونم خیلی سخته دعا میکنم ان شاءالله به حق خانم فاطمه زهرا(س) به تو و طفلت هم رحم کنه و خانوادتون شاد و پر ارامش کنار هم باشین

ببخشبن که خیلی من رک درمورد شوهرت حرف زدم.خواستم حس وابستگیتو نقد کنم که لطمه نبینی و به خودت بیای.ولی از خدا میخوام حال دلتون خوب بشه و از بهترین و صمیمی ترین خانواده های دنیا باشین

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
نمی دونم.منم همینو میگم.بهش بارها گفتم برو پیش مامانت دست از سر ما بردار.اما مگه میره؟بارها بهش گفتم ...

مال من اصلا احساس مسئولیت نمیدونه چیه من نمیدونم چرا چرا دوستش دارم از اینکه بچم بدنیا بیاد نباشه میترسم‌😭😭😭😭

برا حال دلت که میدونم خیلی سخته دعا میکنم ان شاءالله به حق خانم فاطمه زهرا(س) به تو و طفلت هم رحم کن ...

دورت بگردم ممنون ان شالله ک دعات در حق منو خدا بشنوه و کمکم کنه ممنون از راهنماییت عزیزم

مال من اصلا احساس مسئولیت نمیدونه چیه من نمیدونم چرا چرا دوستش دارم از اینکه بچم بدنیا بیاد نباشه می ...

دقیقا منم همین مشکل را باهاش دارم.کلا حقوق من خرج خونه میشه.حقوق خودش البته کمه ولی نمی دونم کلا کجا میره.حتی توی کوچکترین کارها هم مسولیت پذیر نیست.حتی لباساشو نمیزاره به جالباسی

غیرت و مردونگی اصلا نداره فقط رو اسم مامانش داره وبس.میگه مامانم خط قرمزمه

2706