2737
2734

ادم مودی

که یه روز خوبه یه روز بد

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کلمه به کلمه نمیتونم معنی کنم ولی مفهوم کلیش اینه که معشوق طرف بعضی وقتا باهاش خوبه بعضی وقتا میزنه پدرش رو درمیاره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

معنی دقیقش اینجوریه گاهی مثل عروسان زیبارو به من محبت ارزانی میداری ولی گاهی اعصاب و آرامشم را به گند میکشی محبوبم

دوستت دارم، چون وقتی خیلی جوون بودم و خام...تو بهم توجه کردی...بدون اینکه تظاهر کنی...تو درهایی به روی تموم چیزایی که دوست دارم رو گشودی! 
معنی دقیقش اینجوریه گاهی مثل عروسان زیبارو به من محبت ارزانی میداری ولی گاهی اعصاب و آرامشم را به گن ...

مررررسی 🥺❤️❤️

هیچکی منو دوست نداره منم هیچکی رو دوست ندارم، این به اون در    
معنی دقیقش اینجوریه گاهی مثل عروسان زیبارو به من محبت ارزانی میداری ولی گاهی اعصاب و آرامشم را به گن ...

میگم این گه به خونم خط یعنی چی؟

هیچکی منو دوست نداره منم هیچکی رو دوست ندارم، این به اون در    
میگم این گه به خونم خط یعنی چی؟

گاهی مرا رنجیده خاطر میکنی ماه من

دوستت دارم، چون وقتی خیلی جوون بودم و خام...تو بهم توجه کردی...بدون اینکه تظاهر کنی...تو درهایی به روی تموم چیزایی که دوست دارم رو گشودی! 

تو لفافه و جوری که به مخاطب برنخوره داره میگه که مخاطبش یه آدم موجیه