2737
2734
عنوان

یکی از شاگردام داره ازدواج میکنه

4899 بازدید | 230 پست

دوستان من معلمم.دیروز تو دفتر نشسته بودیم یکی از شاگردام کلاس هشتم،یعنی ۱۴ ساله تقریبا،اومد گفت خانم مدیر کی شناسنامه منو عکس دار میکنید؟مدیر گفت چه عجله ای داری؟گفت میخوام شوهرررر کنم!!!!!!

بدون خجالت با یه شوق وشعف وصف نشدنی این جمله رو تکرار میکرد.مدیر گفت تو پدرت فرهنگیه چرا انقدر زود داره شوهرت میده گفت شاگرد پدرمه ۱۹ سالشه،همونی هست که همیسه آرزوم بوده،بهترین انتخابمه،فکرامو کردم همونیه که میخواستم!!!!!میدونم هیچ وقت از انتخابم پشیمون نمیشم.باخودم گفتم اخه دختر تو چه میفهمی از زندگی وشوهر داری؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش پنج سال بعدم همین جملهارو راحب انتخابش تکرار کنه💔

ک احتمالش یک در ملیونه 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍🥰
2740
کاش تواون سن ازدواج میکردیم الان خیلی جلو بودیم

مگه مسابقس؟ 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

اینجایی که نصف کاربرا افتخارشون ازدواج تو سن پایینه این تاپیکو نمیزدی بهتر بود

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.