2737
2739
عنوان

دوستامو گم کردم

791 بازدید | 116 پست

هم @جیگر699‍  هم @آروقaباعطرپیاز‍  هم @شورت_ماماندوز۲هسدم‍ 

اگه دوباره کاربری ساختین بهم پیام بدین لطفا😢😢😢😢😢

@سعیده6663   جون تورو خدا پیداشون کن🤒

@نیانn   نیان جونم توام اگه دیدیشون بهم بگو😥😥😥

سلام عزیزم معلومه کجایی کلی نگرانت شدیم 

هرسه تاشون تعلیق شدن زهره هانیه پرستو باهم شوخی نا بجا کردن نی نی یار تعلیقشون کرده تاپیک زدم براشون که نی نی یار برشون گرد ونه تو هم تاپیک بزن ازش بخواه 

یک عدد❤مهربان❤هستم😻😻خدا جونم مراقب خانوادم باش🙏🙏❤❤❤
سلام عزیزم معلومه کجایی کلی نگرانت شدیم  هرسه تاشون تعلیق شدن زهره هانیه پرستو باهم شوخی نا بج ...

سلام عزیزدلم خوبی؟آخه  چرا تعلیق شدن🤒🤒دعواشون بنظرت واقعی بود؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیز دلم خوبی @عسلگیسو   آره گویا تعلیق شدن سر ی شوخی انشالله @نی نی یار پنج بزرگواری ...

آخیشششششش یعنی شوخی بود حرفاشوووون😍خدا خفشون نکنه بیشوووووراااااا امروز پیامارو خوندم قلبم اومد تو دهنم واقعا داشته سکته میکردم که چرا دعوا کردن

آخیشششششش یعنی شوخی بود حرفاشوووون😍خدا خفشون نکنه بیشوووووراااااا امروز پیامارو خوندم قلبم اومد تو ...

نه عزیزم شوخی بود، بچه ها اینقدر خوبن، فقط ی وقتایی کودک درونشون شیطنت میکنه

بیایید برای هم آرامش باشیم همه خسته ان❤️
2740
سلام عزیزدلم خوبی؟آخه  چرا تعلیق شدن🤒🤒دعواشون بنظرت واقعی بود؟؟؟

نه بابا گفت خواستیم سر به سر پرستو بذاریم 

یک عدد❤مهربان❤هستم😻😻خدا جونم مراقب خانوادم باش🙏🙏❤❤❤

@نی_نی_یار_پنج    

سلام نی نی یار مهربون لطفا دوستامو آزاد کنین قول میدن دیگه شوخی نکنن🤒

@جیگر699‍    @آروقaباعطرپیاز‍    @شورت_ماماندوز۲هسدم‍ 

بچه های خوبین به کسی کار ندارن فقط کرم درونشون گاهی کار دستشون میده🥲اونم شوخی بوده فقط با خودشون

آخیشششششش یعنی شوخی بود حرفاشوووون😍خدا خفشون نکنه بیشوووووراااااا امروز پیامارو خوندم قلبم اومد تو ...

من پستاشون رو دیدم برگام ریخت اخه اون چطور شوخی بوده ولی خب حالا که میگین قول میدن گفتم ازاد بشن ولی حتما باید خودشون تماس با ما درخواست بدن من سفارش میکنم بازشون کنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من پستاشون رو دیدم برگام ریخت اخه اون چطور شوخی بوده ولی خب حالا که میگین قول میدن گفتم ازاد بشن ولی ...

مرررسی خیلی گلی نی نی یار پنج مهربوننننن💖👌❤😍😍😍😍آره من خودم هنگ کرده بودم اصلا باورم نمیشد آخه بچه ها خیلی خوبن 

2706