2733
2734
عنوان

کار در منزل ساده و تضمینی فقط با گوشی هر کجای دنیا که هستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1856 بازدید | 54 پست
اگه سوالمو دیدید خواهشا جواب بدید منتظرم

سلام من خود با بیت کو ین یرداشت زدم، تراست والت رپ نصب کنید و از طریق آدرس بیت کو ین تسویه بزنید، اتفاقا منم این برام سوال شده که چرا نرخ دلارش بیشتر از ۳۳ تومن هست الان دارم پرس و جو میکنم اگه چیزی دستگیرم شد حتما میگم بهتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من از طریق دیروز لینک شما عضو شدم و 100 دلار کار کردم ولی امروز اصلا نتونستم کار کنم برنامه ها ...

فک میکنم بخاطر فیل تر شدن و کند شدن اینترنته بعضی روزها اینجوری میشه ولی اشکال از سایت نیست از اینترنت ایرانه، کپچاهایی که میذاره که خیلی راحتن نیاید اشتباه بزنی

اوکیUOTE=256371312]فک میکنم بخاطر فیل تر شدن و کند شدن اینترنته بعضی روزها اینجوری میشه ولی اشکال از سایت نیست از اینتر ...[/QUOTE]

اوکی مرسی عزیزم .شما حسابت و نقد کردی به ریال ؟ دلار و چند باهات حساب کردن 

2731

برای اینکه برداشت کنی اول میزنه ۳۰ نفر باید از لینک شما وارد بشن شما اصلا چیزی برداشت داشتین؟یا لینک برای ۳۰ نفر تکمیل بشه الان گذاشتین؟

يا رَب از هر چهِ خطا رفت هزار استغفار..
سلام من خود با بیت کو ین یرداشت زدم، تراست والت رپ نصب کنید و از طریق آدرس بیت کو ین تسویه بزنید، ات ...

یعنی واقعی بود؟۴۷۰ دلارچقدبرات ریختن توروخدا جواب بده اگه واقعی بود بریم

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
اوکیUOTE=256371312]فک میکنم بخاطر فیل تر شدن و کند شدن اینترنته بعضی روزها اینجوری میشه ولی اشکال از ...

منم درخواست تسویه زدم گفتن تا ده روز دیگه واریز میشه البته من آدرس بیت کو ین زدم

برای اینکه برداشت کنی اول میزنه ۳۰ نفر باید از لینک شما وارد بشن شما اصلا چیزی برداشت داشتین؟یا لینک ...

بله من درخواست تسویه زدم و تایید شد تا ده روز واریز میشه 

یعنی واقعی بود؟۴۷۰ دلارچقدبرات ریختن توروخدا جواب بده اگه واقعی بود بریم

باور کن من خودم هم درخواست زدم و تایید شد تو حسابم زده تا ده روز دیگه به حساب بیت کو ین ارسال میشه 

باور کن من خودم هم درخواست زدم و تایید شد تو حسابم زده تا ده روز دیگه به حساب بیت کو ین ارسال میشه&n ...

چراهمش میزنه ایمیل صحیح واردکنید...من جیمیلموزدم قبول نکرد

من خودم با جیمیل وارد شدم ثبت شد، شاید جیمیل شما مشکلی داره

این جییل توی گوشیم هست اگه مشکلی باشه که واسه برنامه های گوشیم بازنمیکنه