2752
2734
عنوان

کار در منزل ساده و تضمینی فقط با گوشی هر کجای دنیا که هستی

| مشاهده متن کامل بحث + 1856 بازدید | 54 پست

سلام عزیزم

من الان با لینک شما وارد شدم 

چندتا از اون کدای کپچا رو زدم 

هر کدوم دودهم دلار زده 

حالا کجا موجودی رو نشون میده که کلا چقده و نحوه برداشت به چه صورته کد رو باید کپی کنیم تو صرافی ایرانی؟ 

تماشای فیلما چطوره با فیلترشکنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من الان با لینک شما وارد شدم  چندتا از اون کدای کپچا رو زدم  هر کدوم دودهم د ...

شما برداشت زدی واریز شد؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
پولت روواریزکردن؟

پول شما چی؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2731
باید انتقال بدی به یه حساب ارز دیجیتال مثل بیت کو ین یا پی پال بعد از طریق صرافی نقدش کنی

لطفا اگه برداشت کردی بگید

لطفا❤🙏🏻

اگه نه هم بگید که الکی نرم روش وقت بزارم

وقتی سایتش خارجیه چجوی میخواد بیاد به حساب شما؟؟؟ که بخواین برداشت کنید....بخواد بیاد به حساب شما هم شماره کارت و اسم وفامیل میخواد که دادنش خطرناکه

خدایا تنها نذارم
وقتی سایتش خارجیه چجوی میخواد بیاد به حساب شما؟؟؟ که بخواین برداشت کنید....بخواد بیاد به حساب شما هم ...

نه اونجوری نیست عزیزم راه داره 

ب دلار میاد تو ولت شما 

بعد شما اون دلار رو انتقال میدی تو یه صرافی ایرانی و بعد ب ریال برداشت میکنی میاد تو کارتت 

منتها اینکه صحت داشته باشه یا نه مهمه 

وگرنه انتقالش که مث همین برداشت از بایننس و ارز دیجیتال اینا میشه

بچه ها منم یه کار اینترنتی سراغ دارم خیلی پولش کمه اما خیلی راحته فقط تو روز یک ربع وقت میگیره خیلی هم کم حجم میبره اگه خواستید برید تو سه تا لینک زیر ثبت نام کنید

https://buxnext.com/?ref=Farzaneh

https://paybux.net/?ref=Farzaneh

https://tscobux.net/?ref=Farzaneh

نام کاربری رو انگلیسی بزنید  اطلاعاتتون رو. واقعی بزنید تا موقع واریز پول به مشکل نخورید بعد از عضویت برید تو قسمت کسب درامد مشاهده آگهی رو بزنید یه دونه اگهی رو انتخاب کنید اون بالا یه نوارسبز رنگ ریزی میاد صبر کنید پربشه بعد چندتا عکس کارتونی میاد اونی که برعکس هستش رو انتخاب کنید بعد از تشکر ازتون برید سراغ اگهی بعدی و همینطور دونه دونه اگهی هارو ببینید

سوالی داشتید تو خصوصی بهم پیام بدید