2733
2739
عنوان

جیغ زدن یهو بچه چهار ماهه

1226 بازدید | 23 پست

سلام همگی من یه سوال داشتم من دخترم از اول یه کم گریه ای بود ولی یه دفعه چهار ماهش بود رفتیم خونه پدر شوهرم بچه حالش خوب بود میخندید تازه غلت میزد بازی میکرد شوهرم حموم بود منم رفتم سرویس حیاطشون مادر وشوهر وخواهر شوهر وجاری هم خونه بودن بچه رو بهشون سپردم به یک دقیقه نکشید بچه چنان جیغ زد وادامه دادجیغاشو که چی یعنی موقع امپول وواکسن دخترم اینجوری نکرده تا حالا گریه معمولی نه ها جیغ های وحشتناک هر کاری کردیم اروم نشد فکر کنید مادر شوهرم که هشت تا بچه داره ترسیده بود همچنین خواهر شوهر وجاری همینکه از خونش اومدیم بیرون کمکم ارومشد از اون دفعه به بعد هر موقع خونشون میرفتم بچه حالش همینجوری میشد وجیغ میزد  از در حیاط اینگار میفهمید کجاییم اخه هنوز 4 ماهش بود به نظرتون چی شده بود اخه هنوزم از اونجا خوشش نمیاد به زور اونجا میبریم با اینکه خیلی اجتماعیع هنوز از اونجا رفتن امتناع میکنه الان 4 سالشه در ضمن بگم مادرشوهر وخواهر شوهر وجاری اینجوری نیستن که اذیتش کرده باشن اونشب هنوزم نمیدونم دلیلش چی بوده

کاملا غریبه به هیچ کجا تعلق ندارم

شاید از چیزی اونجا ترسیده،پسر من از ماشین خودمون شبا میترسید تو ماشین وحشتناک جیغ میزد ولی تو ماشین داداشم میموند الان که ده ماهشه نه کاملا ولی خیلی بهتر شده

ممنون میشم برای شفای پسرم دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها تا زمانی ک حرف نمیزنن چشم سومشون بازه

همه چی رو میبینن

احتمالا اجنه اذیتش کردن برای همین میگن تو خونه ای ک نوزاد هست کبوتر نگه دارید اجنه میرن با کبوتر بازی میکنن دست از سر بچه بر میدارن

براش آیه الکرسی زیاد بخون

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋

خب الان که ۴ سالشه ازش بپرس چرا اونجا رو دوس نداره؟

خونه قدیمیه؟

خونه مادربزرگمن جزو میراث فرهنگیه و اجازه تخریب و ..نمیدن به شدت قدیمی از اینا که سقف اینه کاری پنجره ها رنگی و... رسما و عملا جن داره همه هممیدونن

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

عزیزم بچه نوزاد تا ۵ ماهگی دید کامل نداره، همه چی رو سیاه و سفید میبینه و مات، شناختی هم از چیزی نداره که مثلاً از اسب بترسه یا از خرس، چون قدرت شناختیش پایینه، به احتمال خیلی زیاد بوی شما رو حس نکرده، همینطور پدرش رو و احساس تنهایی و رها شدگی کرده و ترسیده، الان که گذشته ولی بهتره اگه جای غریبه آزی رفتیم شال یا لباسی رو که بوی خودمون رو میده بزاریم کنارش،

2740
خب الان که ۴ سالشه ازش بپرس چرا اونجا رو دوس نداره؟ خونه قدیمیه؟ خونه مادربزرگمن جزو میراث فرهنگیه ...

نه خونه اینقدر قدیمی نیست معمولیه مثل بقیه خونه ها میگم میگه دوس ندارن اهل توضیح دادن نیست

سلام عزیزم خوبی میگم خواب بچت درست شد بزرگ تر شد؟ من بچم دو سالشه و ب شدت کم خواب  افسردگی گ ...

هنوزم خیلی کم خوابه وخیلی پر انرژی گاهی شک به بیش فعالی دارم اخه مثلا ساعت 10 صبح که بیدار میشه ساعت12 شب به زور دعوا میخوابونم اونم روی پا تا حالا تو این سه وسال ونیم فقط دو بار خودش خوابش برده خیلی م بپر بپر وبدو بدو میکنه ولی حداق مثل قبلا توخواب جیغ نمیزنه خدا روشکر...حق داری من هنوزم داغونم تازه با سر کار رفتن  و مشکلات خانوادگی که سرم اوار شد وادامه داره که خستگی هزار برابر شده

نه خونه اینقدر قدیمی نیست معمولیه مثل بقیه خونه ها میگم میگه دوس ندارن اهل توضیح دادن نیست

ربطی ب خونه قدیم یا جدید بودن ندارد.بچه اذیت شده مطمئنم

من مالک تمام دنیای موازی ام...talvan3دخترخدا
ربطی ب خونه قدیم یا جدید بودن ندارد.بچه اذیت شده مطمئنم

از کجا بفهمیم خونه جن یا روح داره ؟ ما چند روزه مهمون داریم بچه کوچیک دارن این بچه شب بیدار میشه خیلیییی بلند جیغ میزنه میگه نه نه و گریه می‌کنه 

تو از یک زن زندگی‌ گرفتی که زندگیِ زن‌های دیگر را بگیری؟چه نمک نشناسی تو...                                    به زنان سرزمینم :تامیتوانید یادبگیرید و رشد کنید مستقل باشید و سفر کنید تنهایی تان را هم ، محکم تر بغل کنید و فارغ از قضاوت ها با خودتان مهربان باشید این ها چیزهایی است که خیلی ها.    دوست ندارند
از کجا بفهمیم خونه جن یا روح داره ؟ ما چند روزه مهمون داریم بچه کوچیک دارن این بچه شب بیدار میشه خیل ...

خواب دیده عزیزم خودتون رو درگیر این چیزا نکنین خونه های الان جن کجا بود منم بچه خواهرم اومد خونمون برا عید شبا تو خواب بلند میشد به شدت گریه انگار کسی زدش 

2706