2733
2739
عنوان

تولدمه امروز ولی...

133 بازدید | 22 پست

امروز تولدمه

قرار گذاشتم با خوردم صبح ساعت 6 پاشم و به موهامو خودم برسم

بعد برم وسیله کیک بخرم

بیام خونه بشینم فیزیک بخونم//  دیگه  روز تولدم هم درسام ولم نمیکنن//

تا دختر خالم بیاد با هم یه کیک کوچلو درست کنیم یه تولد واسه خودم بگیرم

ولی از 4 صبح بیدارم نه به خاطر سریع تر انجام دادن کارا نه  من از خوابم نمیزنم ماشالله

بیدار شدم چون

حالم بد بود سرگیجه داشتم دستام میلزید چشما تار میدید اوف نگم برات خلااصه تا الان نتونستم کاری انجام بدم تازه الان با قرص و بهترم

تا الان حداقلش میبایست نشسته بودم دو صفحه فزیکم خونده بودم  

ولیی باز خداروشکتتت دوست ندارم روز تولدم ناراحت باشم 

مگه چند بار در سال تولدمه؟فقط یه بار

بشینم غم بخورم بقیه روزمو هم خراب کنم؟؟ 

چه کاریه میگم یه کیک دوقولو بخره دختر خالم یه شمع هم بزاریم رو تولد بگیریم  

خاطره هم میشه به یادمم میمونه خیلی هم جالبه بعدا که میبینم میخخندمم

تولدککک مبارک باشه ریحااااانهههه جونننمممم

تو میتونی تو قوی هستی ریحون

تو اینده ای زیابایی داری

خداروشکرت به خاطر همه چیزی که بهم دادی

وقتی الان میتونم ببینم و بنویسم نباید خوشحال باشم؟

وقتی میتونم همین لبخندو رو لبم بیارم نباید خوشحال باشم؟ وقتی صبح چشماموباز کردم و هنوز زندم نباید خوشحال باشم؟

خداییش بی معرفتیه ناراحت باشم 

ریحون جونم برات ارزو میکنم با قطار خوشبختی به اوج کوه موفقیتت برسییییی 

دوستت دارم خودممم

صرفا جهت اینکه تو سایت برام بمونه  اینو نوشتم

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم امروز تولدمه 

تولدت مبارک اسی 🙂

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
2738
  واو تولدت هزران بار مبارک باشه

ممنونم تو اولین نفر هستی که تبریک میگی البته می‌دونم اولین و آخرین 🙃🙂

خیلی ممنونم ایشالله به تمام آرزوهای قشنگت برسی امضای خدا پای تمام آرزوهات 🥰

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
ولی من همزادمو یافتم بالاخره    

آره من با خیلیا همزادم خخخخ 😂

یادم تو یه تایپک دیگه ای هم منو پیدا کردی گفتی همزادیم 😄

ممنونم تو اولین نفر هستی که تبریک میگی البته می‌دونم اولین و آخرین 🙃🙂 خیلی ممنونم ایشالله به ت ...

منم هنوز کسی بهم بریک نگفته تو خانواده تهشم یادشون باشه یه تولدت مبارک و تمام  

ولی سخت نگیر دلت میاد روز تولدتو خراب کنی؟

اصلا دیگانو نادیده بگی

فقط خودتو عشقه

خودشو دوست داشته باش

من تا خودم برای خودم تولد نگیرم کسی نمدونه اصلا منی وجود دارم برامم دیگه مهم نیست

آره من با خیلیا همزادم خخخخ 😂 یادم تو یه تایپک دیگه ای هم منو پیدا کردی گفتی همزادیم 😄

اعع

اره یادمههه

تو همون تاپیکه گفته بود تولدتون کی ست  اینا

منم هنوز کسی بهم بریک نگفته تو خانواده تهشم یادشون باشه یه تولدت مبارک و تمام     و ...

تو خانواده من کسی یادش باشه هم تبریک نمیگه 

کاش من اصلا به دنیا نمیومدم 

روزهای تولدم بدترین روزه برام نه بخاطر اینکه کسی تبریک نمیگه ها نه اصلا بخاطر خیلی چیزهای دیگه

از خدا تو روز تولدم می‌خوام یا حالمو خوب کنه یا ببره پیش خودش