2737
2739
عنوان

دیسک کمرم کی خوب بشه.

86 بازدید | 15 پست

سلام دوستان دو ماه درگیر دیسک‌کمرم دکتر گفته خفیف و باید استراحت کنی. ولی این همه وقت بازم درد دارم. چقدر دیگه استراحت کنم خسته شدم نا امید شدم

دیسک که خوب نمیشه

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناامید نباش.ببین اگر میخای کامل خوب بشه باید حداقل سه ماه استراحت مطلق باشی.سنگینی که بر میداری اندازه یک لیوان آب باشع بیشتر نه.دستشویی فقط فرنگی .آب درمانی و تغذیه مناسب.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2740
ناامید نباش.ببین اگر میخای کامل خوب بشه باید حداقل سه ماه استراحت مطلق باشی.سنگینی که بر میداری اندا ...

نمیدونم چرا دکتر هر چیک گفتم برم فیزیوتراپی گفت فقط استراحت

نمیدونم چرا دکتر هر چیک گفتم برم فیزیوتراپی گفت فقط استراحت

فیزیو نه جواب نمیده .توی استخر حرکات خاصی انجام بدی و راه بری

ورزش میکنی کارت سنکینه اتفاق بدی برا افتاده ولی در اصل زمان بر هست باید یه سالی استراحت نسبی به خ ...

نه هیچ کاری نکردم کارای معمولی خونه بود کخ درد کم کم شروع شد

بچه کوچیک دارم دانشجو هستم تو شهر غریب. دعام ننید

نه هیچ کاری نکردم کارای معمولی خونه بود کخ درد کم کم شروع شد بچه کوچیک دارم دانشجو هستم تو شهر غریب ...

یه دکتر خوب برو. راه رفتن در اب یا همون اب درمانی. 

یسری مسکن های کاهش دهنده درد و التهاب

و از همه مهمتر ورزش مخصوص و رعایت سبک زندگیه. 

کفش طبی، تشک مناسب، خوابیدن و نشستن درست. اینا واقعا درد رو کاهش میده

ینی فقط استخر برم؟

بله باید با یک متخصص کایروپراکتیک مشورت کنید...توی آب باید راه برید و حرکات مخصوص میدن بستگی به شدت دیسک داره