2733
2739
عنوان

نائب میخوام واسه ۴۰ روز

196 بازدید | 34 پست

یکیو میخوام که واقعا واسم انجام بده دروغ نگه چون زندگین داره داغون میشه خودم وسواس شدم نمیتونم بگیرم چله ایت الله حق شناس رو 

هرکسی واسم انجام بده هزینه ۴۰ روزش ۳۰۰ تمن بهش میدم اگر حاجت روا شدم به عنوان هدیه یک ملیونو ۵۰۰ تمن بهش میدم اگر کسیو میشناسید معرفی کنید گرفتارم لطفا تلگرامم ندارم برم تو کانال پیدا بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی حاجت روا بشی

خدای من مهربونم من کک مکای صورتمو دوست ندارم من تحمل نگاهای بقیه رو رو این پوست ندارم لطفا خودت کمک کن بتونم کک مکامو درمان کنم خدایا میدونم توخواستی انتخاب تو بوده ولی من دوسشون ندارم درسته اینا هم نعمتای توان ولی ببخشید من این نعمت تو رو دوست ندارم خدا تو رو خدا این کک مکایی که خودت بهم دادی خودتم از صورتم بردار معجزه کن...دوست عزیز من برای صاف شدن پوستم یه صلوات برام میفرستی؟
2731

ی خانم نمی تونه 40 روز رو بخونه معمولا باید دوتا نایب بگیری یا ی مرد باشه نایبت

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2740
من میشناسم دوستمه......خیلی ازش مطمین هستم اگه میخوایی شماره بدم

اره لطفا شماره بده ولی  زندگیم داره از هم میپاشه توروخدا واسم بگیره واقعا تو شرایط خیلی سختی هستم