2733
2739

سلام بچه ها 

من یه شهر دور از خانوادمم .باردارم.برا زایمانم میخوام برم شهر خودم.هررررر چی دیرتر بتونم برم برام بهتره چون شرایط ندارم زود برم‌.دیرترین حالت تو بارداری چند هفتس؟

شماها تجربه داشتین بالای ۳۵ هفته پرواز داشته باشین؟

دکترم گف تا قبل ۳۵

میخوام اگه بشه بعد ۳۵ برم هر چی دیرتر بهتره برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من توی بارداری چند بار با هواپیما رفتم ولی قبل از ماه 8 بود ، دکترم میگفت هفته های آخر خطرناکه ، ممکنه باعث زایمان زودرس بشه . منم می خواستم نزدیک زایمان برم برای همین  دو هفته آخر با قطار رفتم

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
من توی بارداری چند بار با هواپیما رفتم ولی قبل از ماه 8 بود ، دکترم میگفت هفته های آخر خطرناکه ، ممک ...

منم سفر کردم الان ک ماه ششم خیلی خوب بوده.

بیشتر برا بعد ۳۵ هفته میخواستم بدونم 

چ خوب ک مسیرت قطار داشته‌.متاسفانه برا من قطار نیس شهر مبدام.

اصلا میدونی مثلا بعد ۳۵ فرودگاه اجازه نمیده؟

چجوری میفهمن هفته چندی؟

اگ تو طول بارداری هیچ مشکلی نداشتی بنظرم برو چیزی نمیشه 

نه تا خالا دوبار پرواز داشتم ماه شش و سه هیچی نشده خداروشکر

تجربشو داشتی؟میکم یه وقت شاید بهم اجازه پرواز  ندن تو این شهر بی امکانات بمونم و غریب.

میدونی چجوریع؟

کسی جلوتو میکیره ک نری

2740
منم سفر کردم الان ک ماه ششم خیلی خوب بوده. بیشتر برا بعد ۳۵ هفته میخواستم بدونم  چ خوب ک مسیر ...

از روی ظاهرت احتمالا بفهمن چون ماه های آخر آدم خیلی شکمش مشخص میشه دیگه . من یادمه شرکت های هواپیمایی مختلف ، هفته هایی که اجازه پرواز میدادن فرق میکرد . بعدم میگفتن باید یه نامه از پزشک متخصص بیاری که شرایطت خوبه و یه رضایت نامه هم پر کنی که دور از جون هر اتفاقی توی پرواز افتاد ، خودت مسئولی و ربطی به اونا نداره . 

چون خطرش اینه ظاهرا که توی ارتفاع بالایی که هواپیما پرواز میکنه و موقع پرواز کردن و فرود اومدن ، تعییر فشار اتفاق میوفته ، این تغییر فشارها ممکنه باعث بشه انقباض زایمان شروع بشه ، اونجا هم که دکتر متخصص نیست ، دیگه خطرناکه . 

حالا من برای یکی از بچه هام با قطار رفتم و برای یکی دیگه هم با ماشین رفتم ولی دائم می ایستادیم و من پیاده میشدم و قدم میزدم

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
از روی ظاهرت احتمالا بفهمن چون ماه های آخر آدم خیلی شکمش مشخص میشه دیگه . من یادمه شرکت های هواپیمای ...

تو چن هفته با ماشین شخصی رفتی؟

چن ساعت تو راه بودین 

من حدودا ۲۰ ساعت معمولی بخوایم بریم تو راهیم .اکه زیاد واستیم ک میشه دو روز

تو چن هفته با ماشین شخصی رفتی؟ چن ساعت تو راه بودین  من حدودا ۲۰ ساعت معمولی بخوایم بریم تو ر ...

فکر کنم هفته 37 بودم و مسیرش هم صبح زود تا عصر بود . نمی تونی با سواری بری نزدیک ترین شهری که قطار داره و از اونجا با قطار بری شهری که قراره زایمان کنی ؟ 

فکر کنم هفته 37 بودم و مسیرش هم صبح زود تا عصر بود . نمی تونی با سواری بری نزدیک ترین شهری که قطار د ...

نه تو مسیرمون قطار نیس کلا 

احتمالا صبر میکنم تا هفته ۳۷ و۳۸ 

اگه نذاشتن با شخصی میرم هر چن فک کنم ریسکش بیشتره

چون خیلی راهه

هیچکسیم نمیاد بگه تحربه داشته یا نه 

نه تو مسیرمون قطار نیس کلا  احتمالا صبر میکنم تا هفته ۳۷ و۳۸  اگه نذاشتن با شخصی میرم هر ...

ان شاءالله که سفرت بی خطر باشه عزیزم و نی نی رو هم به وقتش و به سلامتی بغل کنی . اگه یادت بود هم موقع زایمان دعا یادت نره

2706