2733
2739
من الان تو 38 هفته ام ندارم
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از ٥ ماهگی شروع شد همش پررنگتر بیشتر میشه الان دقیقاً از زیرسینه هام شروع شده رفته تا پایین پایین هر چی هم پایینتر میره پهنتر و پررنگتو میشه تا ببخشید اونجام که فکر کنم پهناش به ٣ -٤ سانت رسیده
سلامت باشی عزیزمممم
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
ایشالا ترنج جون اگه معاینه ام خدا بخواد خوب باشه
من برای هر دوتا بچم داشتم برای بچه اولم بعد از چند روز که داشتم تو حمام لیف میکشیدم دیدم همش پوسته پوسته میشه کنده میشه ولی برای این هنوز اونجوری نشده فعلا مونده
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
بیشتر واسه کسایی ک رنگ پوست سبزه دارن هس من الان از زیر ناف تا پایین این خطو دارم پهناش نیم سانته باریکه بالای ناف هیچ خطی نیس
خوش تر آن باشد که سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران
2706