2737
2734

بساط درد و دل از خونواده شوهر حسابی باز بودا یهو تاپیک رو تعطیل کردن....

موضوعشم این بود خونواده شوهر هرچی رو برای خودشون و دخترشون میپسندن برای عروسشون نمی‌پسندن و برعکس...

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩

وای خدا چقدر سایت مسخره شده

چه چیز بد و ممنوعی داشت ا‌ون تاپیک اخه

الان یه مشت مادرشوهر و خواهر شپهر موندن رو هوا

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرابط سایت جوری شده هر کی وارد میشه باید با روزه سکوت وارد شه فقط بیایم هم دیگرو نگاه کنیم.وگرنه هر کی حرف بزنه گیم اور میشه.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
منم داشتم ميخوندم يه دفه تعطيل شد اميدوارم تا دارم تايپ ميكنم اينم نبندن😁امشب سه تا تاپيك خوندم هرس ...

لابد خودشون از اونان که رو مخ عروسن🤣🤣🤣 بهشون برخورد تعطیل کردن

2738

مثلا مادرشوهر پدرشوهر من از اون دسته از آدمان که همه جوره دخترشون رو ساپورت میکنن به عروس که میرسه نه حال و حوصله دارن نه انرژی نه پول نه هیچی

دوست عزیز  نی نی یارها گفتن  وقتی تاپیکی تعطیل میشه دیگه برای اون تاپیک جداگانه تاپیک نزن ...

چرا تعطیل کردن...

همه شادیا رو که به رومون بستن

مثلا مادرشوهر پدرشوهر من از اون دسته از آدمان که همه جوره دخترشون رو ساپورت میکنن به عروس که میرسه ن ...

برای چی باید شما رو ساپورت کنن ؟همه ی مشکلات از توقعات بی‌ جاست معلومه که دختر عزیزتره 

همون طور که برای شما پدر و مادرتون عزیزتره 

خودتون مگه برای خانواده شوهر چیکار میکنید ؟والا تو سایت دبدم یه ظرف هم جمع نمیکنن بعد کلی توقع بیجا دارن 

دختر دلسوز پدر و مادره

استارتر تاپيک زدن راجع به تاپيک تعطيل شده ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید