2752
2734
عنوان

شاگردام برام تولد گرفتن😍😍😍😍😍

279 بازدید | 16 پست

پنجشنبه تولدمه و ۲۱ ساله میشم😁

دو روز پیش بحث تولد شد سر کلاس و خیلی بی منظور گفتم اخر هفته هم تولد منه😃🤣

امروز که منتظر بودم بچه ها بیان سر کلاس یهو اومدن داخل با کیک و گل😍😍😍

خیلی وقت بود کسی سوپرایزم نکرده بود خیلی چسبید😂😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دستشون درد نکنه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

معلومه معلم خوبی هستی که تولد برات گرفتم

تولدت مبارک معلم چی هستین؟

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
عزبزمممم ایشالا که میشی😍❤❤❤

منم الان کسی که قراره باهاش ازدواج کنم امسال معلم علوم تجربی شده ۳۲ ساعتم کار میکنه میگه ۸ ساعت اضافه کاریه  اولین سالشه

شما میدونین چقد حقوق میدن بهش؟ خجالت میکشم بپرسم ازش🥲

منم الان کسی که قراره باهاش ازدواج کنم امسال معلم علوم تجربی شده ۳۲ ساعتم کار میکنه میگه ۸ ساعت اضاف ...

اخیییییی چه خوب😍 

حقیقتا نمیدونم چون من تو اموزش و پرورش نبستم و سمت مدرسه ها نرفتم🤔 توی زبانکده کار میکنم 

ولی حقوق اموزش و پرورش خوبه و حتی اگه الان کم باشه کم کم افزایش پیدا میکنه

2706