2737
2734
عنوان

چجوری شوهرم رو راضی کنم

467 بازدید | 34 پست

سلام. نمیزاره هیچ عمل زیبایی رو صورتم انجام بدم. دوس دارم دندونام رو کامپوزیت کنم لبام رو ژل بزنم ابروهام رو لیفت بدم راضی نمیشه الان این کارا عادی شده همه میکنن تازه من ابروهام خوبه احتیاج به هاشور و اینا نداره دماغمم احتیاج به عمل نداره. اگه مجرد بودم همه این کارا رو میکردم. البته به خاطر پولشم هست ولی اگه پولدار هم بود بازم نمیزاشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اگه خوبی پس چرا میخای عمل کنی

🌟🌟🌟#در_سکوت_رشد_کن🌟🌟🌟.   _______________________________________________.    من میخام هرروز از دیروزم بهتر باشم                             من میتونم؛ یعنی بااااید بتونم🙂.                                      🎧دوس دارم دوباره اون پاهای خستت کنارم راه بیانو، دوس دارم دوباره تو واسه من بخونی منم بزنم با پیانو🎧                                                               

بنظرم سادگی شیکتر هست 

شمایه دندون پزشک نشون بده که دندانش لمینت کنه یاکامپوزیت

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

ابروت احتیاج نداره دماغتم که احتیاج نداره پس چه کاری عزیز

همون قسمت که نیاز داره مرتب کن همین زیاد دست کاری نکن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706