2733
2734

منم دلدردای شدید میگیرم تو پریود و حتی قبل پریود

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای منم دیگه خسته شدم خدایا. حتی نمیتونم بیرون برم از درد

من ژلوفن میخورم کیسه آب گرمم رو شکمم میزارم یکم بهتر میشم

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
وای اونو میزارم همش میرم دستشویی. اصلا دارم دیوونه میشم 

اره همین جوری میشه...

منتها باید قبلش معدتو تخلیه کرده باشی بعد بزاری خداقل نیم ساعت نگه دار تا تاثیرش رو بزاره بعد برو دستشویی

من قبلا خیلی شیاف دیلکوفناک میزاشتم الان قرص دیلکوفناک ۱۰۰ میخورم همین الانم خوردم اروم شدم

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  
2706