2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جای خابتو موقع شیردهی مرتب عوض کن هر شب ی طرفش بخاب و شیر بده،اگرم شیر خودتو نمیدی خودت سرشو بچرخون،با بالش و ملحفه اونطرفشو پر کن ک برنگرده اگه اینارو انجام بدی کاملا درست میشه
وقتی که خوابه خودت سرشو برگردون یه پارچه ای چیزی رو لول کن بذار زیر بالش اون سمتی که همش خودش دوس داره سرشو بچرخونه منم پسرم همین جوری بود خوب شد البته نمیدونم تونستم منظورمو بهفمونم یا نه
خدایا;همه فرشته هارو حفظ کن.گل پسر منم در پناه خودت نگه دار. آمین.
2738
از تین بالش گود ها بگیر.اطراف سرش هم پارچه ها رو لوله کن بذار ک نتونه زیاد سرشو ب یه طرف بذاره
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خودش بعدا درست میشه.
من پسرم پشت سرش صاف شده بود بعد الان که 8 ماهشه اونقدر تو خواب می چرخه گرد شد.
بیضی بودنشم طبیعیه.
باز به دکترشم بگو.
خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
هنوز نرمه فرم میگیره.بذارش رو بالشت شیردهی دو طرفه بالشت و بده بالا وزیرش پارچه لوله شده بذار که نتونه تکون بده و به پشت بمونه
وزن فعلی ۶۵/۳۰۰ وزن هدف ۵۵ تاریخ شروع رژیم ۹۷/۷/۲۸
2706