2733
2739
عنوان

خانمهایی که آیودی گذاشتن

93 بازدید | 10 پست

من حدود یکساله آیودی گذاشتم از همه لحاظ راضیم الا عفونتش. ترشح شدید و زیاد دارم لزج ماننده و زیاد. مثل پریودی میاد اما سفید رنگه چند بارم دکتر رفتم. و دارو مصرف کردم. دیگه موندم چیکار کنم خسته شدم. تند تند باید لباس عوض کنم

ربطی ب ای یو دی نداره

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب خاطر نزدیکی هم می‌تونه باشه یا عفونت زنان  اما اگر مطمینید از اونه ک خارجش کن 

من ک دکترم این را بهم نگفت اصلا از عوارضش باشه 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
ب خاطر نزدیکی هم می‌تونه باشه یا عفونت زنان  اما اگر مطمینید از اونه ک خارجش کن  من ک دکت ...

نزدیکی خیلی دیر به دیره

یعنی میگید اگه عفونت زیاد باشه برمیدارن هیچ درمانی نداره؟

2740
نزدیکی خیلی دیر به دیره یعنی میگید اگه عفونت زیاد باشه برمیدارن هیچ درمانی نداره؟

نه اینجور ک تازه زخم دهانه رحم هم میگیری دختر ک