2737
2734
عنوان

لعنت به این ویروس

259 بازدید | 12 پست

دوهفته پیش پسرم و دخترم مریض شدند، دارو بهشون دادم خیلی بهتر فقط ابریزش عفونی  و سرفه داشتند،، دکتر بردم گفت همین که تب ندارن عالیه،، بذار عفونت ها از بدنشون خارج بشه،،، الان از دیشب پسرم میگه سرم درد میکنه و تب کرده و خلط بالا میاره،،،، بردمش دکتر گفت دارو گیر نمیاد،،، بهم استا داده و یه کپسول اموکسی ۲۵۰،،، حس میکنم یه عالمه خلط تو گلو پسرمه،، دخترم سرفه خشک میکنه،،، خسته شدم از مریضی،، دوهفته هست درگیرشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترای منم بیشتر از دو هفته اس هی بالا پایین میشه حالشون..

اول صبح آب ولرم و آب لیمو و عسل بشون بدید..

هر روز ۳مرتبه حداقل آب نمک قرقر کنن..

چای سبز و عسل بخورید..آب سیب عالیه..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2731
2740
گفت از عراق وکربلا اومده ویروس،،، وجوری همه گیر شده که دارو کم اومده،، به من گفت خداروشکر که تب شدید ...

دروغ میگن.اصلا دارو نیست.اینو میگن که مردم گیر ندن بهشون برا نبود دارو تو این خرابشده

دروغ میگن.اصلا دارو نیست.اینو میگن که مردم گیر ندن بهشون برا نبود دارو تو این خرابشده

دوست شوهر من گفته اشنا داریم تو داروسازی گفته یارانه دارو که برداشتن دیگه شرکتای داروسازی براشون به صرفه نیست تولید تولیدشون کم کردن مخصوصا انتی بیوتیک 

دقیقن انگار وضعیت منو گفتی.

ده روز اول ابریزش و گلو درد و سرفه بدون تب خوب شدن.یعنی فقط ی روز یهو دوباره سرفه شدیدو تب شدید و اسهال استفراغ......

ی ماه درگیریم  

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.

ماهم گرفتیم داروگیرنیومدگیاهی داده امابراعفونت که داروگیاهی نیست من دگه خودم ازادانواع قرصاروخریدم البته غیرانتی بیوتیک

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید