2737
2739
kh ای داد و بیداد چقدر ناز و جیگره. هم شانس اون بود شما پیداش کردید هم شانس شما بود که پیداش کردید. امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید
در سرزمین من هر چه را نمیفهمند مسخره میکنند.
بچه هااا یکی بمن‌بگه چیکار کنمم یه خرگوش نر دارم الان که بزرگتر شده همش دنباله گربه ام هست ، گربمم نرههههه گربه رو با جفت خودش اشتباه میگیره البته جفت نداره خرگوشم، گربه هم همش چنگش میزنه وقتی حرصش درمیادددد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منیژه جان هاپوی منم دختره، نزدیک پریودش یا وقتی پریوده ،بیشتر وقتا خوابه. منم فکر میکردم افسردست اما از چند تا از دوستام که اونا هم دختر داشتن پرسیدم دیدم شرایطشون مشابه شرایط دختر منه.
در سرزمین من هر چه را نمیفهمند مسخره میکنند.
2728
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10152502624769375&id=66574954374&set=a.165792114374.115836.66574954374&source=46&refid=17&ref=brem سلااااااااام دوست جونای گلم لینک بالا عکس آلیسه. توی یه مسابقه شرکت کرده. البته عکسش خیلی بد افتاده. چون خیلی ترسیده بود. اگر دوست داشتین لایک کنین که امتیازش بالا بره. ممنون.(teeth)
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
اینم یک عکس دیگه که البته خودم ازش انداختم اینجا خیلی بهتر افتاده http://8pic.ir/images/468k6c258d9u81hy19hu.jpg گفتم این عکسم بذارم ببینین خوشگلتراز عکسیه که اونجا ازش گرفتن
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
2740
بچه‌ها می‌شه کمکم کنین؟ من ۲۶ سالمه. مجردم و عشق حیوونا. مخصوصاً سنگ خواهر یکی‌ از دوستانم سگشو به خاطره کنکورش مجبوره واگذار کنه و من می‌خوام نگهش دارم اگه بشه خواستم شرایطمو بگم شماها ببینین از عهدش بر میام یا نه سگ ماده تریر ۱ ساله فوق‌العاده‌ زیباا و مهربونو آروم من از نزدیک ندیدمش ولی‌ میگن تربیت شده و جیششو میگه و بیرون جیش می‌کنه زیاد بازیگوش نیست فقط توپ بازیو خیلی‌ دوس داره و عشق نوازش من خودم شاغلم و با مامانم زندگی‌ می‌کنیم. ۵ شنبه جمعه‌ها بابامم میاد. یعنی‌ در واقع تو هفته تنها هستیم و تقریبا سکوت تو خونه. مامانم عاشق حیوون هاست اما اگه جیششو نگه یا موهاش بریزه ازوناست که قاطی‌ می‌کنه من اگه شیفت صبح باشم ۸ صبح که برم ۳ خونه‌ام و اگه شیفت عصر باشم ۲ که برم ۹ شب خونه‌ام مامانم از ۹ تا ۱،۳۰ صبح و از ۴.۳۰ تا ۹ شب خونه نیست کلا. یعنی آگه من صبح کار باشم از ۹ تا ۱.۳۰ تنهاست و اگه عصر کار باشم از ۴.۳۰ تا ۹ شب! با این اوصاف آیا سگم اذیت نمی‌شه به نظرتون؟ اگه این فسقلی رو بیارم، خونمون جون میگیره یکم؟ از افسردگی در میام؟ یکم استرس دارم واسه نگهداریش. هاپو اگه در روز چند ساعت تنها باشه اذیت می‌شه یا عادت می‌کنه؟ می‌شه کمکم کنید؟
افروز جان اکثر هاپوها تا چهار پنج ساعت رو راحت تنها می مونن.نگهداریش دو سه هفته ی اول یه کم سخته ولی بعد اوضاع کم کم روبراه میشه.
اگه سوال دیگه ای داشتی بپرس.من در خدمتم.
2706