2733
2734
عنوان

حس ششمی جان تو را خدا بیا

77 بازدید | 11 پست

عزیز حالم خوب نیست  حس پسری که ۱۰سال پیش رد دادم بهش در خواستکاری وزن دیگری شدم چیه نسبت بهم آیا حلالم  کرده ؟منتظرمه حسش چیه 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 

حس ششمی اومدی ‌ب منم بگو کی خونمون فروش میره 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

عزیزم اصلا فراموش کرده

خیلی درگیر زندگی خودشه 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد از ۱۰ سال یادش کردی معلومه که کلا فراموشت کرده و فهمیده که یه حس گذارا بهت داشته و تمام شده  ...

گلم ما دوست بودیم باهم وعده ازدواج داشتیم من بهش خیانت کردم زن کسی دیگه شدم  امروزخوابشو دیدم میگفت حلالت نکرده ام 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 
گه گاهی خاطراتش هست اما اصلا دیگه درگیرش نیست

راجب پسرک توضیح میدی کی حرف میرنه ؟۳ یا ۴ کلمه میگه فقط ۳ سالشه درک نداره 

گلم ما دوست بودیم باهم وعده ازدواج داشتیم من بهش خیانت کردم زن کسی دیگه شدم  امروزخوابشو دیدم م ...

اگه عشق واقعی باشه نه فراموشت نمیکنه هیچ وقت تحت هیچ شرایطی

من کامل درکت میکنم با دل و جون، داستان منو تو تاپیک ام بخون

2740
اتفاقات تلخ از ذهن آدمها پاک نمیشن اگر دوست داشته پس حتما دلش را شکستی و هیچ‌وقتم حلالیت نمیکنه  ...

الان زن داره دو تا بچه داره شاید خوشبخته چه لزومی داره منو حلال نکنه من همش عذاب وجدان دارم نمیدونم چرا