2733
2739
عنوان

بنظرتون روانیه یا نظر داره؟

267 بازدید | 11 پست

نمیدونم شاید توهم زدم ولی واقعا این مرده تو امور اداری دانشگاهم خیلی هیزه یعنی نشده یه جا باشم اونم باشه زل نزده باشه بهم 

هر سری ام که متاسفانه کارم پیشش گیره به طرز وحشتناکی باهام بد برخورد میکنه و همش لج میکنه و کارمو انجام نمیده ولی آخرش مهربون میشه با لحن خوب حرف میزنه درحالی که لحظه پیشش عین سگ بود باهام بی هیچ دلیلی

اینم بگم ظاهر خوبی دارم نمیدونم مجرده یا نه ولی هیز بودنش مشخصه

بنظرتون اخلاقش کلا اینجوریه یا مشکل داره با من یا خوشش میاد اینجوری برعکس عمل میکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واای ادمای هیززز خیلیی رو مخن هرچقدر محل نمیدی بهشون باز این سنگینی نگاهشون خیلی حس بدی به ادم میده تو هرچقدرم ب💩نی بهشون بازم کرررم دارن بیشتر از قبلم نگاه میکنن پس کلا بهش توجه نکن اینا مشکل دارن بخدا 

خیلی روانیه واقعا من موندم توش اصلا دلیل رفتارشو نمیدونم 

دقیقا منم امروز رفته بودم آموزش سوال بپرسم به دقیقه عین این خلا خندید بعدم عصبانی شد اصلا مدیر اموزشمون خیلی مزخرفهخخ😑😑😑😑

2740
واای ادمای هیززز خیلیی رو مخن هرچقدر محل نمیدی بهشون باز این سنگینی نگاهشون خیلی حس بدی به ادم میده ...

اره گوشی آیفن داره همشم میخواد به رخ بکشه انگار دیوانه به تمام معناس واقعا بیچاره زنش