2733
2734
عنوان

مامان آلاام...کسی هست یادش باشه؟؟؟

2914 بازدید | 57 پست

سلام خانوما خوبین؟من بعد مدتها اومدم اینجا...یه زمانی تنها پناهم اینجا بود وقتی دخترم تو کما بود و درد دلمو به هیشکی نمیتونستم بگم چون اونا حالشون از من بدتر بود....آخر سر دخترم فوت کرد و چقدر همگی باهام همدردی کردین...اولين روز بعد این اتفاقو هیچوقت یادم نمیره که فقط سرم تو گوشی بود با شما حرف بزنم خالی شم...بعضیا میگفتن دروغ میگی مگه میشه مادر باشی و بیای تو این شرایط نی نی سایت؟ باید بگم بعضی دوستیا واقعا مجازی قوی تره...من اون موقع ها کنار شما جوری بودم انگار پیش دوستای صمیمی و خواهرام باشم و با هم عزا داری کردیم...بعدش کلی اتفاقا برام افتاد..افسردگی گرفتم دیگه نیومدم سمت سایت...الان باز اومدم بیینم کسی هست از اونموقع؟😍😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره عزیزم من یادمه شمارو 

پا به پای تاپیک اشک ریختم

خوشحالم که تونستین کنار بیاین با فوت دخترتون😊

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2740
سلام عزیزم تسلیت میگم بهت روح دختر گلتم شاد وجاش سبز الان خوبی حالو هوات بهتره انشاالله منم از قدیما ...

سلام عزیزم قربونت بشم من اینجا فقط میومدم از دخترم میگفتم برا همین به مامان آلا معروف شده بودم😅دیگه دخترم که رفت منم نیومدم سلیت خیلی

2706