2733
2734

بچه ها پسرم کلاس اول هست و معلم چندبار اشاره کرده بود که بی علاقه هست و توجه نمیکنه به درس ولی امروز تو کتابش نوشته که کلا همکاری نمی کنه توی کلاس. ما هر روز بهش میسپاریم که گوش بده و حواسش و جمع کنه ولی تاثیر نداره. حالا من چیکار کنم به معلم چی بگم. خیلی نگرانم.اگه تجربه ای دارید بگید لطفا

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترمنم اینطوری بود هفته اول معلم بهم گفت من از اون روز به بعد فرداش ک چه کلمه یا درسی رو دارن تا حدودی تمرین میکنم باهاش خیلیییی بهتر شده 

معجزه اتفاق میفته مثل یه نور🤍😍    خدایاشکرت❤

خود معلم باید بتونه حواس بچه هارو به خودش جمع کنه البته نمیدونم فقط بچه شما بی توجه هست یا چندتا دیگه هم هستن

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

بگو چی کنم؟ بچه رو میفرستید مدرسه درس یاد بگیره دیگه. من درک نمیکنم. زمان ما اینجور نبود. قصد توهین ندارم ولی الان بچه رنگ مدادش عوض میشه معلم سریع به پدر و مادرش تکست میده بچت فلان. اگع قراره تو پروسه یادگیری پدر مادر انقد اذیت بشن من ترجیح میدم خودم بهش اموزش بدم دیگه. چرا مدرسع؟ 

سلام هموطن 🤚🏼🤚🏻🤚🤚🏽🤚🏾🤚🏿🤚🏻🤚🤚😘😘😘ماهی_جنگجو سابق. تعلیق شدم 🙈🙈 منو تو تاپیکای آشپزیتون صدا کنید 🥣🥗🍜🍝🍪🎂🍰🥧
2738
آخه یکم تمرین میکنه بعد میگه حوصله ندارم دوست ندارم

دختر منم همینطوره ولی بهش اشتیاق میدم وقتی مینویسه میگم وای چقد قشنگ کاش یکی به منم یاد بده بعد میگه مامان بیا یادت بدم

بله منم همین میگم تو خونه تکالیفی که هست انجام میدیم ولی دیگه داخل مدرسه وظیفه معلم هست دیگه

نگررران نباش اصلا بچه رو دل زده نکن از مدرسه یاد میگیره 

دختر منم همینطوره ولی بهش اشتیاق میدم وقتی مینویسه میگم وای چقد قشنگ کاش یکی به منم یاد بده بعد میگه ...

مشق مینویسه اگه بد بنویسه بخوام پاک کنم دوباره نمینویسه یعنی حوصله نداره برای درس

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی