2733
2739

متعادل

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان گرمه ولی شب سرد میشه هوا در حد ی سوییشرت بردار واسه خودت

ای پرنده ی مهاجر سفرت سلامت اما به کجا میری عزیزم قفس تموم دنیا ...روی شاخه های دوری چه خوشی داره صبوری 😔وقتی خورشیدی نباشه تا همیشه سوت و کوری🥀🥀🥀واسه ما فرقی نداره هرجا باشیم شب نشینیم ....
روزا هوا خوبه از بعدازظهر سرد میشه اگه بچه کوچیک داری لباس گرم براش بردار

اره نی نی دارم از طرفی نمیدونم غذا رو تو هتل چکار کنم براش  ؟

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2740
اره نی نی دارم از طرفی نمیدونم غذا رو تو هتل چکار کنم براش  ؟

اگه هتل گرفتی احتمالا سوپ داشته باشه جزو غذا هاش البته اگه غذا های دیگه نمیتونی بدی یا نشاسته یا بادام بیار اینجا هم شیر بگیر فرنی یا حریره بادم درست کن براش

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼
اگه هتل گرفتی احتمالا سوپ داشته باشه جزو غذا هاش البته اگه غذا های دیگه نمیتونی بدی یا نشاسته یا باد ...

سوپ های هتل ادویه و ... داره تا حالا هیچی به غذاش نزدم از اون طرفم داخل اتاق ها ک مثلا گاز چیزی نیس اینم شده یه معضل سرلاک اینا هم لب نمیزنه ، ممنون ازت عزیزدلم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706