2733
2739
عنوان

نظرتون درباره گوشی سامسونگ a13

591 بازدید | 13 پست

سلام میشه اگه تجربه یا اطلاعاتی راجب این گوشی دارین بگین خوبه یانه؟ ممنون میشم کامنت بزارین اگه گوشی قیمت پایینتر و بهتر میشناسین 

تعداد رای : 13
نظرسنجی
ارزش خریدن نداره
3
23%
اره خوبه
8
61%
گوشی دیگه ای پیشنهاد میدم مثلا....
2
15%
امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من دارم خوبه

من شنیدم یکم کند کار میکنه یا شارژر نداره درسته؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من دارم تیرماه خریدم ۴۳۰۰ الان داداشم میخوادبخره۵۵۰۰گوشی خیلی خوبیه من که راضیم ازش  

چقدر عالی ،من ایران نیستم اینجا جزو گوشی های ارزون هستش تقریبا 170 یورو ...گفتم فعلا یه گوشی متوسط بخرم بعضیا راجبش خوب گفتن بعضیا بد. حالا انشالله میخرم امیدوارم واسه منم گوشی خوبی بشه 

اصلااینطورنیست سرعتش خیلی بالاست سارژرم داره فقط هندزفری نداره

خیلی ممنون ک تجربه اتون گفتین

2738
چقدر عالی ،من ایران نیستم اینجا جزو گوشی های ارزون هستش تقریبا 170 یورو ...گفتم فعلا یه گوشی متوسط ب ...

اگه گرفتی اصلش مال ویتنام هستش مال چین رونگیربه خوشی استفاده کنی🥰

جلوترنیا!خاکسترمیشوی اینجادلی راسوزانده اند😔
اگه گرفتی اصلش مال ویتنام هستش مال چین رونگیربه خوشی استفاده کنی🥰

اوکی،مرسی عزیزم